FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - DUNĂREA CĂLĂRAȘI 2-0

FCSB - Dunărea Călărași 2-0 // Ce i-a strigat Becali lui Alexa în minutul 88 al meciului de la Voluntari

Articol de GSP - Publicat duminica, 23 septembrie 2018 23:06

În ultimele minute ale partidei de la Voluntari dintre FCSB și Dunărea Călărași (2-0) a avut loc un moment mai puțin întâlnit chiar și pe stadioanele de la noi.

La scorul de 2-0 pentru roș-albaștri, Gigi Becali, din înaltul tribunei, a intrat în dialog cu antrenorul Dan Alexa, aflat pe banca Dunării. Patronul FCSB a explicat amuzat la finalul meciului ce i-a transmis tehnicianului.

"Dan Alexa s-a supărat la un fault și i-am zis «Ce vrei, mă, să mai egalezi acum?». Atât i-am zis", a spus Becali.

vlcsnap 2018 09 23 23h20m42s28
Captură TV Telekom Sport

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”