Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Polissya Zhytomyr, al treilea amical al verii pentru olteni
0
Nu l-a vrut nimeni! » Stadionul din Superliga a rămas fără cumpărător: cine l-ar putea prelua
2
Înainte să plece cu Rapid în cantonament, Daniel Pancu a cerut ferm: „Așteptăm jucători în continuare”
0
Universitatea Craiova sparge banca! » Suma investită până acum în transferuri a spulberat recordul clubului. Și vor mai urma achiziții
11
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid, 55 de milioane de euro pentru doi internaționali de la Campionatul Mondial: urmează prezentările
0
Drumul spre Boston a început cu stângul » Un pașaport uitat la hotel + Neuer a declanșat detectorul de metale!
0
„Bomba” verii pe piața transferurilor? » Barcelona, interesată de Harry Kane
0
S-au cumpărat drepturile! Cine transmite la TV U Cluj - Dinamo Kiev, în turul 1 preliminar din Europa League
1
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Subiecte Română la BAC 2026 – primele cerințe aflate de la elevii ieșiți de ...
Libertatea
De ce Crimeea ar putea decide soarta războiului și de ce controlul lui ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Nu te doare capul de la atata inteligenta ? Todorn are mai multe meciuri.. el a facut pregatirea cu ei, deci i cunoaste mai bine...cum poti sa-l compari cu E Iordanescu, care e in club de 10 zile ?
Esti destept ca noaptea. Cate etape are unul si cate celalalt ? Vezi sa nu-ti dea cu virgula
Sa stea linistit ca Becali va da cu el de pamant cat de curand !! Va dati seama ce va pati “***” daca cumva Fcsb se va incurca cu modesta Dinamo ?? Nici nu vreau sa-mi imaginez !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Edi = 1 punct , Todoran= 8 puncte....... e foarte clar cine e mai bun !!!!!
Vrei calitate Edi ? Evident ca vrei, rezolvarea poate fi simpla, cel putin parțial, daca-l convingi pe patron-tu sa dea la dinam un milion de euro pe Sorescu ! Oricum el nu sărăcește iar dinam la ce cheltuieli are nu prea-i folosește la nimic tot insolventa si falimentul ii macină! Basca, peste 2-3 ani Sorescu, la vârsta optima, poate fi " vândut " ușor cu 3-4 meleoane. Hai fii curajos cum, bag sama, ca te crezi !
Il perie sa apuce macar un pardesiu mai gros de toamna.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.