Alte știri din fotbal
Jovo Lukic s-a întors la U Cluj! Când va putea juca ultimul golgeter al Superligii
0
Se schimbă fundașul dreapta la Dinamo: Maxime Sivis este pe picior de plecare! Care sunt soluțiile de înlocuire
0
FCSB, acord pentru un nou transfer » Cât plătește Gigi Becali
3
Lovitură pentru FCSB înaintea debutului în Superligă! Titularul s-a accidentat și ratează meciul cu FC Argeș
1
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp a sărit în apărarea omului „distrus” de o întreagă națiune: „Trebuie să înțelegi”
0
Tatăl lui Lamine Yamal nu vine la finala Mondialului » Explicația oferită
0
A jucat tot Mondialul cu o fractură la spate! Dezvăluirea incredibilă despre starul Franței
0
Premieră istorică la Campionatul Mondial! Ce vor primi campionii, pe lângă trofeu și medaliile de aur
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
2
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Cum a rămas Liana fără o roată pe autostrada spre Sibiu: „Ce naiba se ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Donald Trump acuză China că a fraudat alegerile din 2020 și a furat datele ...
Libertatea
Cat de prost poți fii sa scri asa ceva,după ce mai devreme cu cca o ora scriai de blat și regie?Când ai fost prost:atunci sau acum,sau în ambele?
Nenea, nenea, tu NU esti prostul ala cu "omenia" ?! ;))) PS. Omenia e maine, la voluntari ...
Bravo, VanBabanu, sa-l consumi cu moderatie ;))
hagi e toba de fotbal face totul la constanta tine un club si o academie de atat timp felicitari
In seara asta deschid un Montere Valpolicella Ripasso 2019. E o seara frumoasa cand fecesebeaua pierde in prelungiri.
Daca arbitrul nu tinea cu tine si nu anula golul Stelei aveai sa tipi ca o pitipoanca la inghesuiala ca ai fost furat dae acum taci precum muta la salam...Stim ca esti nu te poti exprima vocal ca esti repetsnt la limba romana dar si lipsa de creier dai dovada ca ai ....Cand esti ajutat esti bucuros cand esti arbitrat corect urlii ca esti furat.....Nesimtitule
Hagi a facut schimbari aiuritoare, ca de fiecare data, a dominat FCSB cap-coada, putea fi 3-0 la pauza. Norocul lui ca de data asta nu a mai dat peste Dan Petrescu, a dat peste Becali.
Ciolacu și Hrebenciuc fac eforturi deosebite, dat jucăușii lui Becali nu-i ajuta deloc!
Tu aduci vinu' ala "bun", BABANU !? Sau l-ai consumat deja, dupa "succesul", din etapa trecuta, de la Constanta !? ;))))
Chiar ie o seara fericita da stiam ca suntem buni, baietii e mingicari, avem zecari în echipa si nu se poate sa nu câștigăm. Avem fler, avem strategie,adica sunteam cu farul pe ei, nu se putea sa nu câștigăm. Domnilor, va rog frumos, baietii ie lideri si voi scrieti de Botoșani. Domnilor, Ianis a reintrat, a dat si gol la încălzire, nici de Kira nu spuneți ca ie regizoare. Sa va fie rușine ca nu stiti! Kira face acum un film cu Creanga, vine străinii de la Buftea, dar voi nu stiti nimic. Rușine!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.