Comentarii (630)
adriann_
adriann_  •  20 Septembrie 2020, 23:33

Bine, ce pretentii saia de la unu' cu 1.82 la BAC :)))

mario_rdfe
mario_rdfe  •  20 Septembrie 2020, 23:33
Postat de Silvio pe 20 Septembrie 2020, 23:29

I-auzi prostul! ;)))))). Dacă tu ai 10 conturi, așa are toată lumea? :))))

Ba, eu nu intru niciodata undercover..nu am de ce ! Eu spun mereu lucrurilor pe nume...nu am personalitati multiple ca multi de aici. Am doua conturi..asta si creus_6 ! Eu sunt poate cel mai transparent user de aici..mi am facut si facebookul public...eu nu ma ascund !

adriann_
adriann_  •  20 Septembrie 2020, 23:33
Postat de ang3ldev1l2 pe 20 Septembrie 2020, 23:32

"Paun are la activ doua victorii cu Rennes, cate una cu Rennes si Lazio " Si eu care credeam ca CFR.

Se pare ca expresia "Are la activ" e prea complicata pentru *** functional...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  20 Septembrie 2020, 23:32
Postat de saviola3_5 pe 20 Septembrie 2020, 23:30

Da da da. Te am asigurat ca nu se vinde fara tine. Promit. Oricum decat sa il ia pe man mai bine paun ca e si mai ieftin. Ma tu ai ochi de scouter. Nu cumva tu l ai adus si pe peseiro la fcR?

Eu iti promit ca nu se vinde cu peste 5 milioane fara parandarat samd, poate sa faca ciobanul si spagatul intre doua tiruri ca VanDamme.

ang3ldev1l2
ang3ldev1l2  •  20 Septembrie 2020, 23:32
Postat de adriann_ pe 20 Septembrie 2020, 23:27

Nu ma fraiere, Costache nu e. Dar Paun are la activ doua victorii cu Rennes, cate una cu Rennes si Lazio si doua egaluri cu Sevilla in precedentul sezon de Europa League si asta doar in grupa si in primavara europeana. Man are la activ doar umilinta nefireasca in fata lui Guimaraes in preliminarii (apropo, a fost inexistent cu amaratii aia vreme de 180 de minute). Nu te mai auto-umili in halul asta, in momentul de fata performantele nu-l avantajaza in nici un fel pe Man in comparatia cu Paun. Ramane doar reclama facuta de postaci ca tine pe gsp, plus cea facuta de Ana Maria prin metode specifice :))

"Paun are la activ doua victorii cu Rennes, cate una cu Rennes si Lazio " Si eu care credeam ca CFR.

begtse
begtse  •  20 Septembrie 2020, 23:32
Postat de utilizator șters pe 20 Septembrie 2020, 23:26

Mulțumesc Valeri! Văd ca s-a terminat 3-0, nu am văzut meciul, sunt cu mai mulți amici la o cumetrie, dar dacă s-a jucat pe bune primăria Pitești ar trebui sa retraga orice finanțare acestor indolenți, sa te bată FC fcsb in condițiile pe care le știm cu toții, basca la scor de forfait, este nu rușinos ci umilitor! PS văd ca Tutankamon Suru a aflat ce însemna Vansoitan chiar înaintea lui Randoom, care fac pariu ca nu știe nici acum. :-))) Google Translate spune ca e într-adevăr din finlandeza dar nu știe ce e, însă când practic ai asistat la construirea turnului Babel ești doctor in limbi! :-)))

să te impui, cu chiu cu vai, cu 2-1 în fața unor copii... ar trebui să dai înapoi toate salariile primite de la stat

nnapocarepublic
nnapocarepublic  •  20 Septembrie 2020, 23:31
Postat de apollo pe 20 Septembrie 2020, 23:29

Jucatorul meciului e Straton nu Man , incredibil cum a asezat echipa in teren prin indicatiile date . Am crezut ca tipa Pintilii la ei ! A dat siguranta apararii , cred ca ne va califica in EL !

straton face 50 de miloane pe balantza becali ..un nou tun))))

saviola3_5
saviola3_5  •  20 Septembrie 2020, 23:30
Postat de adriann_ pe 20 Septembrie 2020, 23:27

Nu ma fraiere, Costache nu e. Dar Paun are la activ doua victorii cu Rennes, cate una cu Rennes si Lazio si doua egaluri cu Sevilla in precedentul sezon de Europa League si asta doar in grupa si in primavara europeana. Man are la activ doar umilinta nefireasca in fata lui Guimaraes in preliminarii (apropo, a fost inexistent cu amaratii aia vreme de 180 de minute). Nu te mai auto-umili in halul asta, in momentul de fata performantele nu-l avantajaza in nici un fel pe Man in comparatia cu Paun. Ramane doar reclama facuta de postaci ca tine pe gsp, plus cea facuta de Ana Maria prin metode specifice :))

Da da da. Te am asigurat ca nu se vinde fara tine. Promit. Oricum decat sa il ia pe man mai bine paun ca e si mai ieftin. Ma tu ai ochi de scouter. Nu cumva tu l ai adus si pe peseiro la fcR?

nnapocarepublic
nnapocarepublic  •  20 Septembrie 2020, 23:29
Postat de saviola3_5 pe 20 Septembrie 2020, 23:14

Ai plans cand v a trimis stanciu la nani ?:))

deloc ..stanciu e doar petarda ca si man ,coman ,morutzan ..viitorul de aur al Romaniei..nu conteaza valoarea conteaza doar ca impresarii sa si umple buzunarele ..

apollo
apollo  •  20 Septembrie 2020, 23:29

Jucatorul meciului e Straton nu Man , incredibil cum a asezat echipa in teren prin indicatiile date . Am crezut ca tipa Pintilii la ei ! A dat siguranta apararii , cred ca ne va califica in EL !

  • 1
  • •••
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • •••
  • 63
Comentează