Alte știri din fotbal
Cosmin Contra, dezamăgit după ce a fost înjurat de suporterii lui Dinamo pe Arena Națională: „Toată lumea uită”
1
„Premiul Gazetei a fost Oscarul meu” » Nicolae Dică are patru propuneri pentru Fotbalistul Anului: 3 din Superliga, unul din străinătate
0
Apare o nouă dilemă la FCSB! Două variante pe lista de plecări
1
Dinamo și mecanismul fără vârf » Ce spune 4-0 cu Metaloglobus despre proiectul lui Kopic
0
Știri din fotbal internațional
Jackpotul vizat de Chivu pentru primul trofeu stagional » Saudiții oferă 22,5 milioane de euro participantelor
0
Preț halucinant pentru o întâlnire cu Messi » Cât costă o asemenea experiență
0
Cristi Chivu, „înțepat” de un fost coleg de la națională în direct: „Nu răspunde la telefon sau la mesaje, așa e el”
3
Interes uriaș pentru Cupa Mondială 2026 » Cinci milioane de cereri de bilete într-o singură zi!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
E simplu, individul e un postac becalist, pentru astia singurul scop e sa vanda ciobanul jucatori.
Mai terminati cu Deac al vostru, ca are 35 de ani si daca mai trage o basina sare direct in sarcofag la cat de batran este, iar la nationala nu a rupt gura targului, mai degraba a cam stricat, sa nu uitam ce penalty penibil a comis un tur cu Spania, de zici ca pariase tac-su pe victoria spaniolilor. Daca vrem sa "mai" intrinerim nationala asta , atunci Man e unul dintre candidati, nu hamsterul Deac!
joi goluri, duminică goluri, joia care vine goluri. zi un titular care mai dă așa.
mario ..las-o deac nu-i nici jumatate din man si punct!!
Si cine e mai bun ca man la ora asta pe postul lui? Zi mi 2,3 . Nu de alta dar vresu sa vada lumea cat de mult te pricepi la fotbal:))
Poate n-ai observat, comentariul era o replica catre altcineva. Nu a picat din senin, si in niciun caz nu iti era adresat. Nu am ce sa discut cu unu' ca tine
Deac la 23 de ani era transferat de Schalke! Acum e batran, adevarat..nu mai poate...dar a avut o cariera chiar buna !
Da ma, clar, nu ma pricep nici eu nici toate cluburile din Europa de la care n-a venit nici o oferta peste 5 milioane pentru Man. Iar aia care au oferit 5 milioane (Norwich) sunt un club retrogradat in liga a doua, care incerca sa-si incropeasca o echipa pentru acel nivel cu un buget rezonabil. Realitatea simpla e ca Man stie un singur lucru, sa-si puna mingea pe piciorul stang, sa intre in centru si daca fundasii centrali se dau la o parte sau dorm pe ei sa prinda cate un sut sanatos. Un jucator de atac de 5 milioane ar trebui sa poata marca si cate un gol cu piciorul slab macar odata la 5-6 etape. Nu mai vorbesc de 10 milioane si celelalte fantezii ciobanesti.
:)) sa mor daca stiu cand a jucat cefereu cu rennes. Ma rog e posibil sa nu fi fost in tara si probabil nu am urmarit. Hai nu te mai alinta ca nu ti zis nimic. Deac are 35 de ani si man 22. N putem compara cifrele. Man e in forma acum. Mie unu deac nu.mi a placut niciodata. Atehinc, lent si foarte neprietenos cu bashica. Sigur ca el e baiat serios si muncitor dar ...ma rog, esti liber sa l venerezi. Iar daca nu iti place man...la fel...esti liber sa crezi ce vrei. Nici eu nu s inebunit dupa man cum nu sunt unebunit dupa niciunuo din generatia asta a ultimilor 10 15 ani. Ghinionul meu e ca am crescut cu mega fotbalisti.
Bravo Denis Man,poate cel mai în formă jucător român.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.