Comentarii (613)
roja_azul76
roja_azul76  •  04 Iulie 2020, 20:08
Postat de utilizator șters pe 04 Iulie 2020, 20:00

Așa, prin absurd, ca tot mă întreabă fscbistii “ce ai face dacă” ... Rapid promovează, Dinamo se salvează iar locul lăsat vacant de eventul galactic al FC fcsb (faliment și desființare) va fi acordat Stelei, ca o reparație pt manaria din 2003, vei veni la un eventual cuplaj pe 23 August, pardon, Mall Arena!? Cu cine ai tine!? :-))))

Cuplaje? Ce vremuri....!!! Fostul 23 August plin ochi...Nu cred că vom mai vedea așa ceva pe noua arenă! Referitor la întrebarea ta: nu voi mai susține pe nimeni!!!

samertx
samertx  •  04 Iulie 2020, 20:05
Postat de utilizator șters pe 04 Iulie 2020, 20:02

Metre, vezi ca expresia aia se poate interpreta, fcsbistii fiind cunoscuți ca mari amatori de ozon in ... pupa! :-))):

Ozon la coadă, deci. :))

samertx
samertx  •  04 Iulie 2020, 19:43
Postat de roja_azul76 pe 04 Iulie 2020, 19:42

Încă un an în liga a doua! Nu-i rău, o să aveți derby-uri de foc cu Dinamo!:)) Succes!:)

De ce crezi asta? Promovează Rapid? :))

utilizator șters
utilizator șters  •  04 Iulie 2020, 19:38
Postat de gazzaev.king pe 04 Iulie 2020, 18:59

E incredibil ca in iulie 2020 sa mai fie sustinatori pe forum pt clona boschetara numita fc fcsb. Oameni cu 3 clase le mai stau alaturi. Ce chinezarie de club fara palmares, un kitsch de toata jena. Pe la stadion nu v-am vazut fecesebeilor, stadionul arata inainte de pandemie fix la fel ca acum, adica gol. Ce club infect!

Stai ca apare unul din 52% și te umilește inuman spunând: “min-ți bă, a-m loat Bacu!” :-))))

cristoforo
cristoforo  •  04 Iulie 2020, 18:43
Postat de utilizator șters pe 04 Iulie 2020, 18:39

lasand la o parte cliseele prostilor nesfarsiti de pe lumea asta ( "puscariasii!!!, blaaaturi", "jos comunizmu", "black lives matters" si alte goarne), bate steaua si peste 3 goluri. cu tanase mijlocas, petre atacant si pantiru fundas stanga, probabil ar trece si de cfr fara probleme.

Mulțumim pt pont. Fug repede să prind X2 și sub 2,5.

bast
bast  •  05 Iulie 2020, 01:09
Postat de Bratu Adrian Liviu pe 05 Iulie 2020, 01:02

era un apropo la titlu..citez..fcsb ramane fara victorie de la reluarea campionatului,,,probabil ca au uitat de victoria cu dinamo 3-0 din cupa

păi da. Se referă la campionat. Pipereanu distruge, an de an, echipa. Noroc că mai avem 2 meciuri de cupă că dacă stăm în baza locului 3, dormim liniștiți până sezonul următor. Următoarea piatră de încercare vor fi tururile preliminare.

caesarone
caesarone  •  05 Iulie 2020, 01:05
Postat de Bratu Adrian Liviu pe 05 Iulie 2020, 00:57

eu ma refeream la titlu....fcsb nu acastigat nici un meci de la reluarea campionatului.....probabil au uitat de meciul castigat in cupa 3-0 cu dinamo... ps..nu sunt fan liga 1

Pai se refera la campionat, nu la meciurile din cupa! De vina e...exprimarea lor!:)

foxi
foxi  •  05 Iulie 2020, 00:51

“Smecherii ,e unu”! Maxim trei!:)) Juvetele meu dinamovist e tartorele!:))

caesarone
caesarone  •  05 Iulie 2020, 00:42

La anu' o sa comenteze la matineu, scapam de el...

bast
bast  •  05 Iulie 2020, 00:40

păi în 98 a anunțat MApN-ul că întrerupe activitatea fotbalistică? Sau c-o trece la privat? Iar în 2003 legea permitea să treci echipa de pe o firmă pe alta dar și-au dat seama băieții că astea-s mânăreli și au schimbat regulamentul și d-asta l-au ars pe Iancu(parcă), nu mai știu pe cine

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 62
Comentează