Comentarii (613)
samertx
samertx  •  04 Iulie 2020, 21:05
Postat de irldave pe 04 Iulie 2020, 20:59

acum minti ,nu a zis de conturile alea ca sunt ale tale ,de ce minti metre ? te credeam barbat ,om cu coloana ,a zis de new entry ,finger etc care chiar sunt ale tale ,ai si recunoscut ,de ce esti mincinos?

alea u fost ale mele, le-am folosit cât am avut ban pe ăsta și nu este vorba despre ultimul lui comentariu, este vorba despre multele comentarii și muulții useri cu () care mă confundă, în poivelile lui psihotice. Stai calm, sunt mai bărbat ca mulți alții care se țipură pe aici, inclusiv tu, dar nu etalez asta, mi se pare firesc.

albanezulvesel
albanezulvesel  •  04 Iulie 2020, 21:05
Postat de irldave pe 04 Iulie 2020, 21:02

bine acceleratule!:))

Iti place bananele.. si ca sa intelegi si tu Punem ghilimele la “place”

roja_azul76
roja_azul76  •  04 Iulie 2020, 21:03
Postat de orlick pe 04 Iulie 2020, 21:00

Steaua plătea cea mai mare chirie dintre formațiile din liga I, în condițiile în care ciobanul a și investit în stadion. Oricum, după ce s-a mutat Jiji pe NA, Ghencea s-a transformat într-o ruină, ceea ce o sa devina din nou, daca acolo va juca doar cazarma, aceasta neavând puterea sa se rupă de Liga Satelor. Crezi că CSA ar putea achita macar aia 25.000 de euro lunar?

Corect! Dinamo și Rapid jucau aproape gratis in Groapa, respectiv Giulești!

arestat123
arestat123  •  04 Iulie 2020, 21:02
Postat de albanezulvesel pe 04 Iulie 2020, 21:01

Haha .. ai Molfait o

e la ordinea zilei pentru ciocanar

irldave
irldave  •  04 Iulie 2020, 21:02
Postat de albanezulvesel pe 04 Iulie 2020, 21:01

Haha .. ai Molfait o

bine acceleratule!:))

irldave
irldave  •  04 Iulie 2020, 21:00
Postat de albanezulvesel pe 04 Iulie 2020, 20:59

Normal .. toti stie ca nu ti plac femeile

si toti "stie"ca ai 4 clase !

albanezulvesel
albanezulvesel  •  04 Iulie 2020, 20:59
Postat de irldave pe 04 Iulie 2020, 20:57

vrei o stire noua ,sudista este istorie de cativa ani ,incearca cu altceva!:))

Normal .. toti stie ca nu ti plac femeile

irldave
irldave  •  04 Iulie 2020, 20:59
Postat de samertx pe 04 Iulie 2020, 20:57

Tu crezi că îmi este frică de *** ăla, mă? Mi-e milă de el și de conturile pe care le crede ca fiind ale mele. E convins că moșu, menace, sadiku, poison sunt conturile mele, ei fiind patru useri unici. Ce dracului să-i răspund la afirmații? Să-mi fac poză la buletin? E unul dintre mulții idioți ce populează și poluează pe aici, atât.:))

acum minti ,nu a zis de conturile alea ca sunt ale tale ,de ce minti metre ? te credeam barbat ,om cu coloana ,a zis de new entry ,finger etc care chiar sunt ale tale ,ai si recunoscut ,de ce esti mincinos?

roja_azul76
roja_azul76  •  04 Iulie 2020, 20:58
Postat de utilizator șters pe 04 Iulie 2020, 20:54

Io cred ca sunt unii la CSA și mai ales in MApN care mai “mulg” și azi ... ca doar nu își imaginează careva ca “respectul” pt ne-a jjijji e gratuit.

Știi care-i beleaua? Pârnaie nu a făcut nimeni în povestea asta!:) Și erau mulți clienți!:)

irldave
irldave  •  04 Iulie 2020, 20:57
Postat de arestat123 pe 04 Iulie 2020, 20:56

cand o vedea sudista ce-ai scris hrana rece scrie pe tine un an jumate,te baga in stare de urgenta ciocanare.

vrei o stire noua ,sudista este istorie de cativa ani ,incearca cu altceva!:))

  • 1
  • •••
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • •••
  • 62
Comentează