Alte știri din fotbal
Basarab Panduru: „Dacă nu erau amicale, nu eram de acord cu convocările lui Hagi”
0
Mihai Stoica a descifrat selecția lui Gică Hagi: „Mulți se întreabă de ce nu e Rus...”
0
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale
0
CFR Cluj - FC Argeș » Ardelenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5: Start de meci
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Io doar ce am dat la meci, si la cum se juca am zis ca e la Botoșani :-)
Ce luft a lui Golofca, incredibil, dar vicecampioana a scăpat nevătămată.:)
În altă ordine de idei, l-au traumatizat pe bietul Vlad, nu mai îndrăzneşte copilu' să intervină la mingile din preajma barelor ca să nu greşească iar, aşa că a încasat golurile alea...
practic ar trebui sa aiba stadion in Balotesti (baza de pregatire) sau in Popesti Leordeni fiindca clubul acolo are sediu, stadion nu are fiindca joaca pe unde apuca si pe unde vrea machedonul.
Campionatul ? In primul rand va trebuie antrenor cu mai mult de 7 clase. Vindeti tot (fara Planici, Pintilii si Gnohere) si cumparati si voi niste fotbalisti. Anul viitor o sa luati si voi titlul. Sa va luati de mana cu Dinamo, si CFR si sa va dati pe garla.
Justitia ar fi descoperit un incest in templu . Creatia lui Gigi a fost nevoita sa paraseasca casa parinteasca , ulterior demolata pentru a face loc alteia mai noua . Acum urmeaza alte episoade din groteasca productie a fotbalului romanesc . Pana la noi decizii sau impacari se joaca pe unde se poate .
Urmeaza penalty sau autogol, meciul asta nu se poate termina asa. Io oricum il astept pe dica care ne va spune ca echipa lui a fost obosita si ca au ratat nu stiu cate ocazii...( mereu vede ocazii in plus ) ocazii ratate nu a avut...iar din cei 11 titulari..am impresia ca doar vreo 4 au fost in primul 11 si cu viena
Așteptăm minutul 90.
Visează la “marea împăcare” :-))))
eu nu prea am urmarit fotbalu romanesc... de ce fcsb nu are stadion propriu si joaca mereu in deplasare.....Stie cineva??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.