Alte știri din fotbal
„Diavolul” Matteo Duțu a fost prezentat oficial la Dinamo: pe câți ani se întinde contractul
0
Filipe Coelho, declarație pe placul finanțatorului Rotaru: „Acesta e cel mai important lucru”
0
Dublul campion din Superliga a revenit în România! A fost prezentat oficial
0
După Boateng, Dinamo îi propune și lui prelungirea: „Îl vedem în continuare ca parte importantă a proiectului nostru”
0
Știri din fotbal internațional
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă șocantă » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Tottenham negociază transferul legendei lui Liverpool
0
Directorul GSP a răbufnit: „Meciul FCSB? Catastrofal, vraiște! Iar un lucru mi se pare de neconceput”
2
Galatasaray transferă de la campioana Italiei » Jucătorul a ajuns la Istanbul pentru vizita medicală
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
Ce pretentii sa ai la un prost ...
Clar
Ariciul de aur randoom dragobete =)))))))
Pt bani , ce este așa greu de ghicit .
daca din 8 meciuri tu ai castigat doar unul si in plus ai pretentii la titlu, eu zic ca e cazul urgent ca dican sa si depuna demisia de onoare, ce este in capul lui doar el stie, cu asa jucatori NU ai cum sa joci asa prost, imposibil sa joci mai prost cu ce echipa are pe mana ! cred ca si eu la cat nu ma pricep, dar tot scoteam doua victorii din 8 meciuri cu asa jucatori .... strategia lui este una total si absolut eronata !
Da mă dar când Fluierașii V-au băgat sute de puncte in Clasament in aproape 17 ani de ajutor , cum a fost , hm ?!?
A aparut iar saramanul ala de silvio ?? Cica joaca in las fierbunti =)))
De ce m-ai blocat ? Cuvintul " *** " este jignitor ? Păi atunci întrebați pe Meme sau Bebecali si vă lămuresc dînşii cum staul lucrurile.... ştiu că si voi sunteţi supăraţi, asta este. Deci este adevărată treaba cu VAR-ul ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai doarme si el din cand in cand ...
Sa li se dea de pe acum medaliile de campioni morali
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.