Alte știri din fotbal
Dinamo are un pan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
0
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Cătălin Cîrjan vine cu explicații: „Voiam să lămuresc de mult situația asta”
1
Știri din fotbal internațional
La ce echipă l-a împrumutat FC Dallas pe Enes Sali
0
Mihai Stoica, surprins de imaginea din peluza lui Dinamo Zagreb: „N-am mai văzut așa ceva!”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic » Echipa de start OFICIALĂ! Gigi Becali s-a ținut de cuvânt
24
Gestul lui Florinel Coman, după golul marcat în Supercupa cu desfășurare dramatică
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Nici nu apuca.Anul asta nici nu prind cupele europene.
El era medic bun, tu ești un pacient rău. :))
Ave manivela levierul si festila :-)
Replica "obosita"!Schimb-o ,ca pari balbait!:)))Slaba,da`,slaba rau!:))
mai lasă-ne cu clona fără drept de promovare. btw, câți jdemii de tălpănei au umplut stadionul la ultimul meci?
Mai bine pt CFR,nu au avut parte de rotunjire,au rămas cu 7 puncte,arhisuficient să -i trimită din nou pe fcsbisti in gura leilor(Astana,Alashkert,Neftci sau Karagandy).
Si tot cfr la 7 puncte diferenta pe primul loc e *** :-)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cfr a ajuns in primavara europeana dintr-o grupa cu Lazio,Rennes si Celtic...despre ce vorbim? A fost eliminata de Sevilla(castigatoarea EL) fara sa fie invinsa....despre ce vorbim???Ce vizezi???? shatior karagandy a jucat in grupe doar in anul in care a eliminat clona FCSB,esti complet paralel...ati produs cea mai mare rusine din istoria fotbalului romanesc! Sa nu uitam ca ati fost eliminati de Ludogoret la penalty-uri cu CAINELE MOTI IN POARTA:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) CAT DE SLABI SA FITI???????????:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ATI FOST DE RASUL PLANETEI,AU RAS SI AIA DIN CONGO DE DE VOI,A DAT STIREA PESTE TOT LA CNN:))))))))))))))))))))))))))
Ave!
În toată această perioadă, tălică îți (mai) amintești de câte ori ai pus virgulă între subiect și predicat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.