Poti sa arati unde exista la UEFA echipa '' Steaua din liga 1" ??? Ca sa vorbim concret, daca se poate.

Postat de garywise pe 14 Noiembrie 2023, 16:21

doar Steaua din liga 1 exista,confirma si uefa,aia care sunt motivul principal pentru care exista fotbal. fara aia nu exista fotbal de care sa fie interesata populatia lumii.

Postat de fabulos pe 14 Noiembrie 2023, 01:51

Problema este ca echipa "Steaua din liga 1" nu există! În desene animate poate sa fie dar atunci e bine să știm că avem glume în program. Bună gluma asta cu nume date așa, la panaramă! :))))

fabulos
fabulos  •  14 Noiembrie 2023, 01:51
Postat de garywise pe 13 Noiembrie 2023, 23:09

inainte sa debitezi asemenea prosti macar uita-te pe clasament. cum adica multe egaluri? dupa craiova lui mititelu,Steaua din liga 1 are cele mai putine egaluri din liga 1. problema este ca tot campionatul este plin de egaluri. se joaca mult la egal.

garywise
garywise  •  13 Noiembrie 2023, 23:09
Postat de Cormiz pe 13 Noiembrie 2023, 22:53

FCSB a făcut doar doua meciuri bune în tot turul: cu CSU Craiova (3-0) și cu Sepdi(5-2).,Inrest victorii caznite, ajutor de la fluierași și multe egaluri. Dar sigur, Domnul Stoica și patronul vad alte meciuri se planga și se victimizează, za când nu câștigă. Jocul lor suferă un declin alarmant și după 60-70 de minute dau in primire. Oare cine e de vina?

tivireli
tivireli  •  13 Noiembrie 2023, 23:04

MM, află dacă nu știi, că la o fază fixă doar un adversar poate lua fața altora, la o centrare. Așa că nu ai cum spune că nu e posibil ca un jucător să ia fața mai multora. Pot doi adversari da un gol cu capul direct pe poartă?

garywise
garywise  •  13 Noiembrie 2023, 22:56
Postat de danutcornel pe 13 Noiembrie 2023, 22:40

memeule ce zici ca arbitrii vau dat un penalty inventat si vau iertat de o eliminare la baluta?

s-a comentat si asta in studio. nu a fost rosu la baluta.pentru a fi rosu trebuia sa fie si violent.a fost un gest nesportiv care inseamna galben pe care l-a si luat. era oricum minutul 90 si a dat 3 minute de prelungire,nu mai conta oricum. iar penaltyul la baluta a fost clar,se vede in toate reluarile. acolo nu este nimic de discutat. si esti primul care pune la indoiala acel penalty.

Cormiz
Cormiz  •  13 Noiembrie 2023, 22:53

garywise
garywise  •  13 Noiembrie 2023, 22:43

am pierdut multe puncte aiurea in astea 16 etape. am castigat 10 meciuri dar in 6 am fost furati de arbitri,uneori mai subtil,alte ori mai pe fatza. cum bah sa nu dai penalty cu voluntari in minutul 88 cand a jucat ala de la voluntari handbal in careu? si avem var. cum sa inventezi penalty si dupa sa il elimini pe pantea in meciul cu uta? cum sa dai penalty in ultima secunda cu petrolu cand nu a fost fault clar. cum sa anulezi golul perfect valabil a lui sut in meciul cu clona fc r? cu u cluj ne-au furat cel mai rau,au fost 2 penaltyuri clare pentru Steaua. iar cu sibiul,cum naiba sa dai si penalty si rosu in aceeasi faza cand fifa interzice asta,nu mai poti pedepsi o echipa de 2 ori. incredibil ce hotie.