Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Știri din fotbal internațional
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Asta de 5 ani tot spulbera, dar tot de atatia ani nu mai vede titlul de campioni si de vreo 2 ani nici nu stie pe unde mai sunt cupele europene !! Noroc cu amaratii astia de la Dinamo, pentru ca de cand s-a reluat campionatul nu a invins pe nimeni !!
Bai Vansoitan, regulile FRF sunt pt toate cele 42 asociații județene afiliate, așa ca fiecare e obligată sa trimită o echipa la baraj. Acum pe cine ai vrea sa trimită AMFB, pe FC R 2 care sunt la 7 puncte in urma!? :-))) De altfel AMFB au spus de 2 săptămâni ca dacă pana pe 15 Guvernul și FRF nu modifica actualul protocol nu se va mai juca play off și vor trebui sa facă precum toți ceilalți, echipa de pe locul 1 merge la baraj. Ai cumva impresia ca pandemia se “relaxează” in nici o saptmana când avem număr record de căzuți zilnic !? Mare minune dacă nu se reintra in stare de urgentă deși e clar ca Iohannis nu dorește așa ceva, ar fi practic lovitura de gratie aplicată economiei, și așa aflată cu un picior in groapa. ... PS: unde “am recunoscut” ca locuiesc in străinătate!? Tu ai impresia ca dacă spui o prostie de multe ori devine adevăr!? :-)))))) La fel și cu faptul ca nickul Woody ar fi fost al meu. Io însă am dovada ca ai pariat și nu ti-ai respectat cuvântul. Aia da umilința! :-))))
Nu există ideea de jurnalism la gsp. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce sa mai spulberi neputinciosule ca de 5 ani tot spulberi si 0 barat esti... deja ii tirziu ca intotdeauna pentru tine!
pai chiar aia este ca in campionat nu conteaza ca se injumatatesc punctele. a fost meciul in care si daca,castiga Steaua nu putea sa urce mai sus in clasament si nici vitanul barzesti sa urce. a fost cel mai neimportant meci. iar Steaua joaca in liga 1. daca nu ar juca,nu ar fii 80% din articole si 95% din commenturi doar despre Steaua din liga 1. si nici nu ar venii aia din vitan barzesti la meciuri in numar urias(cand se poate,evident). dar faptul ca penelistii te unmilesc *** cum te fac sa te simti? ai ***,bai alpine/.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci sa nu ne laudam ca am batut rivala istorica si am depasit-o in meciurile directe dupa ce aia tot vorbeau de meciuri directe ca si cum ar conta. nu conteaza meciurile directe,dar daca aia din vitan barzesti au facut o tema din asta,le-am luat asi aia,i-am umilitinuman,la fel cum tu esti umilit zilnic de johannis.
pai dadeau lejer 5 milioane de euro. deci da,sunt prosti rau de tot. man valoreaza 15 milioane de euro doar daca califica Steaua din liga 1 in grupe.
Oare să fi pierdut ideea de jurnalism? Posibil, că prea o fac fără discernămînt. Fară nici-o logică si impotriva principiilor jurnalistice.
Nu, ei nu obosesc niciodată, stau la rând *** ciobanul pentru un pumn de arginţi. Fiecare are preţul lui !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.