Alte știri din fotbal
FCSB ia o decizie majoră: recordmanul iese din primul „11”
0
Petrolul Ploiești a încheiat cantonamentul din Polonia cu o înfrângere
0
Petrolul, aproape de un transfer important » Atacant cu meciuri în Premier League
0
U Cluj, învinsă din nou în amical » „Șepcile roșii” termină cantonamentul fără victorie
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a cheltuit peste 100 de milioane de euro în două zile » Bavarezii l-au prezentat pe fundașul de la națională
0
Incident la hotelul egiptenilor din Dallas » Directorul delegației a fost îmbrâncit și amenințat de un polițist!
0
Mesajul lui Nagelsmann la despărțire: „Mă doare” » Federația anunță: „Jurgen Klopp și-a arătat disponibilitatea”
0
Barcelona a bătut palma pentru plecarea lui Ter Stegen
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
0
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
E vacanta, ce vrei...
Strul randoom crede ca fcsb este steaua ...a ramas prins in bucla prin anii 90 ..
Nea cici spune niste *** de te doare mintea. Cica au transmis aia sa nu se supere ca nu au dat raspuns. Nu au aprobat bugetul dar sunt in continuare interesati de lemn tanase evaluat la 5 milioane. Phaai ai ai ai....nici gigistii nu mai cred balivernele astea. Zi ba, ștrul, tu mai crezi? :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Le spune cineva ***r astora de la *** ca faci ce spune becali a fost iar pe locul 2? Am vrea si ceva stiri despre echipa care ne va reprezenta in CL. Dar sportive, nu barfe ordinare cum obisnuieste ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu zicea el ca nu face afaceri cu arabii fiindca astia nu platesc? :))) Acum asteapta oferta de la ei? In septembrie? :))) E clar!
Nu de 3 săptămâni de 3 ani era tânăr și acum e spre apus dacă nu bate vântul a fost speranță și așa îmbătrânește.
Iar a anuntat Becali ce se intampla cu Tanase ? Pai ...anunta mereu de vreo trei saptamani ? Aaaa, lipsa de subiecte...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.