Alte știri din fotbal
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
2
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah, aproape de revenirea la fostul club: „Se numără printre echipele pe care le ia în calcul”
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
pai poti sa iti adaugi un punct la sfarsit si tot aia este. adica wtf? ce obsesii sa ai? mesajul conteaza,nu numele pe gsp.
Poti sa dai cat vrei... n ai dreptate .. imi place nickul si nu vreau sa fiu banat ca imi pun mintea cu tine ,cateodata.. dar ce spun ceilalti despre tine (pe baza la ce scrii tu )este adevarat
nu ca le stiu pe toate dar mi-am dat seama unde este punctul tau slab si am dat cu pumnul tare de tot in acel punct slab:))
Cum le stii tu pe toate.. bai )))))).
soprere,tu esti pe al 5-lea cont astazi. nici macar nu te lasa astia sa iti pui numele. ***. ha haha.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care 1 nick? Prapaditul consuma cam 4-5 nicknames pe zi. E banat la foc automat. Bine, pe corecte. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se stie de mult ca pleaca liber de contract. S-a saturat si el de FCSB si de esecuri pe linie.
Florin Tanase dorit de circul Strutki. :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.