Alte știri din fotbal
Ce gafă în CFR - U Cluj » Macalou l-a servit perfect pe Camora
0
„Bug” ca-n FIFA 98 » Portarul Popa, plonjon bizar la golul lui Nistor din CFR Cluj - U Cluj
0
Cătălin Cîrjan, mesaj emoționant pentru suporterii lui Dinamo: „Două povești diferite”
1
Incredibil! Câte bilete s-au vândut pentru Dinamo - Craiova: „Estimările sunt date peste cap”
0
Știri din fotbal internațional
Ce dramă! Genoa lui Dan Șucu pierde cu Napoli la ULTIMA fază » Clasament în Serie A
0
Al doilea meci amânat în La Liga » Sevilla - Girona a fost reprogramat
0
Arsenal, victorie fără mari emoții și un nou pas către titlul în Premier League
0
Barcelona n-a stat la discuții cu Mallorca și își consolidează poziția de lider în La Liga
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
Întâmplările stranii de la originea stațiunii Semenic, perla Banatului ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Sunt de acord cu tine. Smecheria tine de fotbalisti, aia e. Daca ne apucam sa amendam smecheria atunci nu mai ramane nimeni in teren. Cineva trage de timp, cineva vrea cartonas, cineva se preface lovit, samd. Smecheria jucatorului e parte din joc si asa trebuie sa ramana. Altfel, e obligatoriu sa schimbi regulamentul si sa contabilizezi sanctiuni pe fiecare competitie in parte, nu la comun.
ar trebuii 6 etape cum a luat bancu cand a lovit cu mingea un adversar dupa ce il impinsese cu capul -loviturile nu au fost violente dar pt comportament nesportiv fata de arbitru cu injurii merita tot 6 etape
A fost cel puțin un caz (cred că Mureșan dacă nu mă înșel) când suspendarea jucătorului de la CFR a fost redusă cu o etapă doar ca să fie pe listă la meciul cu Steaua/Fcsb. Atunci Neluțu Caran nu mai voia să fie trase semnale de alarmă. Conducătorii și patronii din fotbalul românesc nu reușesc nicidecum să iasă din zona subiectivității și a interesului propriu, iar asta dă naștere la situații de râs, cum ar fi dublul standard.
"Fiecare competitie cu cartonasele ei.." corect, esti istet..comanel a luat galben in superliga si pt cumul va sta in urmatoarea etapa. Punct..smecheria legala se aplica pt cupa pacalici..
Ce articol penalizeaza smecheria? Ba prostanailor, a apelat la o solutie legala. Considerati ca nu e admisibila, modificati regulamentul. Fiecare competitie cu cartonasele ei. Altfel spuneti povesti. Ce-i pasa lui Varga cine joaca in echipa adversa? Daca ar fi avut nevoie de o victorie a fcsb-ului intr-un meci fara miza pt acestia si Coman erau folositi juniori si rezerve iar nu era bine, asa-i? Fiecare cu echipa lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.