Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
Ești, ca de obicei,foarte prost!!!! 1) NU SE ȘTIE dacă documentul pe care l-a prezentat e ADEVĂRAT. 2)DACĂ se va dovedi că este FALS el va spune că NU a știut că e fals că l-a primit de la Militia din satul X din Ucraina. 3)"Uzul de fals" e extrem de greu de dovedit.spre exemplu pe mine m-a lovit una,care conducea o mașină ce avea numere de Spania,a prezentat la Militie TOATE documentele mașinii (care in urma plangerii mele penale,s-au divedit a fi FALSE),iar duduita a zis că ea n-a știut și i s-a dat NUP eu ramanand cu paguba.... 4) GENIAL "raspunsul" lui Coman,care a postat un CLASAMENT SPORTIV,care-l cuprinde,spre deosebire de așa zisele publicații "sportive",care caută doar scandalul și can-can-ul. 5) de ăștia prinși nu cu 165 ci cu 245 sunt pe autostrada Soarelui vara,lunar,dar acum contează că e FCSB=STEAUA și Becali.... A nu se înțelege că eu sunt de acord cu ce a făcut Coman,dar nici nu pot să mă bucur ca boul pe aici INAINTE să ȘTIM ECACT ce si cum....
Cam asta e clubul FCSB (Faci Ce Spune Becali), dragi flacai. O echipa plina de puscariasi, jucatori cu dosare penale, fani care bubuie de prostie si incultura. Ei sunt un fel de Sosoaca a fotbalului romanesc.
fc fcsb = grup infractional organizat = faci ce spune becali
La fcsb incalcarea legii e litera de lege.
Toata Romania detesta pe fc fcsb si pe fecesebisti. Iata de ce! Faci ce spune becali. Ce spune becali sa faci? Infractiuni! :)))
Asta ar fi cel mai răsunător transfer făcut de Becali. Coman la Jilava ????????
Daca permisul lui coman e falsificat ia cu executare
Incredibil... auzi are permis luat in Ucraina... pai ce ma el e ucrainean?.., locuiește acolo?.., a muncit acolo?... gata s a schimbat moda... Piteștiul nu mai e la moda ci Ucraina ..,
Nu v-ati saturat de viteza asta la volan excesiva?? Vreti sa aveti cazuri ca puslamaua lui Iorgulescu ?? Stati naibii potoliti si conduceti regulamentar. Ce e mai grav este faptu ca Fl0cinel Coman nu avea nici permis, deci cred ca baiatu asta mergea cu carnetu de note din clasele 9-12 la volan. FCSB are lipici la infractori condamnati.
Pune-l sa citească ceva in ucraineană. Când le vede asta scrisul, crede că e farsă, că l-a pus cineva sa citească în limba chineză.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.