Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
1
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
3
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat înainte de Dortmund - Inter: „Liga Campionilor și Serie A, este posibil?”
0
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
16
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Femeile ISIS, mai crude decât bărbații: „Ne băteau și ne înfometau pe noi, ...
Libertatea
De unde si cand a ajuns si asta ,,senzatie,,?Daca spunea enormitatea asta Becali era tocat o luna...
Inainte de a te da tu rotund ,mai rotund decât cercul, trebuia ca cei de aici să pună că e...republicare,reeditare,nu să o scoată exact înainte de un meci direct între cele două echipe! În plus,în al doilea rând și dacă ar fi de acum ......zece ani,înseamnă că nu avem voie să ne spunem părerea? E ceva eronat în ce se spune?
Bai nebraska, asa-i ca esti tot prost ? Ca prestezi la greu pentru covrigul ala ?
NU ARE NEVOIE DE ALTA SENZATIE PT CA DEJA ESTE EL SENZATIA LIGII. SA ANTRENEZI O ECHIPA FARA SA FII ANTRENOR E SENZATIONAL !!! MAI ARE LANGA EL SI SENZATIA TATELOR , MIMI STOICA !!!
Chiar acum s-a gasit sa cumpere si nia jijel inainte de meci ??? I-a zi Sandule si cum o sa fie blatul in 2019 tot cu valiza ???? Inainte de meci , cumperi o " *** " de la echipa adversa ..Drink !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti vaccinat, intra fara frica.
toate bune ,intru rar ,mi-e frica sa nu ma molipsesc de prostie si frustrare...
Ce mai zici dave, cam rar mai dai pe aici.
Bai septembrie, asa-i ca esti tot iosif?
au aparut frustratii din subsolul clasamentului ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.