Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Sepsi..::)) iti suna cunoscut ? Nu prea ca pe acolo defilai cu patratel si faceai pe interlopul.
După victoria frumoasa de ieri a CFRului o înfrăngere a FC fcsb astăzi ar fi bomboana de pe coliva jjjijista :-))) Succes GMM! PS: bun și un egal! :-)))
pe ăla pe care a luat rinamu tău bătaie :)))
Limoniu e blatist cu cine vrea, fc *** nu are juma de echipa si gaz vine si joacă fără niciun chef, la Craiova si au dat viață pe teren acum n-au niciun chef.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam blat frate, daca scobitoarea aia de tanase o baga-n poarta e clar.
Tu pe ce canal te uiti ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai ,la somn catelusele !Asta-i Steaua ce-am poftit!batem 72-0 !
Gazu nu se dezminte... cum sa-l supere pe cioban...
Medieșenii par timorați, adică seamănă a blat. Uite și golul.
GOOOOOOOOOL STEAUA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.