Alte știri din fotbal
Filipe Coelho și Carlos Mora au prefațat duelul cu Petrolul: „Obiectivul este titlul!”
0
Fostul arbitru român îl avertizează pe Vassaras cu privire la Istvan Kovacs: „Trebuie să aibă o discuție cu el”
1
Mihai Stoica, blocat la negocierile cu jucătorul care vine azi la FCSB: „Nu am mai întâlnit așa ceva!”
0
Prima reacție a lui Gigi Becali în „telenovela Moruțan”: „Du-te și ia-ți banii, prostule! Viața stă în bani” » Cum a comentat că vărul Ioan Becali l-a „lucrat” pe ascuns
1
Știri din fotbal internațional
Unde ar urma să ajungă fostul jucător dorit de Becali la FCSB » La un pas de Liga a 2-a
0
Suporterii cer demiterea lui Thomas Frank » Daily Mail: „Conducerea i-a dat ultimatum”
0
Noi acuzații șocante împotriva fotbalistului francez: „Nu valorezi nimic, am mai făcut sex cu 300 de femei!”
0
Fiul lui lui Johan Cruyff, prezentat oficial la Ajax » Ce funcție va ocupa
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Cum a reușit o brigadă fondată de un miliardar ucrainean să dea o lovitură ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Zăpada a ajuns până la etajul 4 în Kamceatka: doi oameni au murit și ...
Libertatea
Dacă nu se aliniază , nu mai dă prostul cash-ul ... Trebuie ridicată în slăvi behy , că altfel se taie finanțarea ...
In anii '80 rula un film, "Drumul spre victorie" (Escape to Victory), in care a jucat si Pele. O echipa de prizonieri aliati juca un meci demonstrativ cu hitleristii. Arbitrii, tot germani. Nemtii ii rupeau pe aliati, iar arbitrii fluierau totul in favoarea "arienilor". Cam asa sunt meciurile Stelei din ultimul timp. Fault clar asupra lui Miron in careu, se fluiera invers... Vukusic e faultat clar in fata arbitrului, nu se fluiera nimic, iar cei de la Digi nici nu se obosesc sa dea o reluare... Olaru e faultat, se fluiera invers etc.
E deranj mare când fcsb e arbitrată ...aproape corect !!! PS. Gaz Metan a avut penalty clar !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O mostră de comentatori *** care pur si simplu sunt mai mult decât penibili !!!! La orice fault făcut de fcsb, ei decid că nu a fost mai nimic și nu văd penalty la ținerea în careu a lui Miron, iar când unul din oaspeți e călcat , ...”a fost atins puțin pe gheată..” !!?? Toată pleiada de tractoriști de pe banca fcsb înjură și ei se miră de ce iau cartonașe !!! Chiar nu vă e rușine , comentatorilor brânzari ?! Voi trebuie să comentați bă, nu să spuneți că a fost sau că nu a fost !!!! Angheluță a rupt și el câteva jambiere ale adversarilor și e mare specialist ! Nu, ești un comentator de casă , asta ești !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sper sa isi revina FCSB altfel e nunta dupa meci aici :))))
FC Simularea Berceni
CFR a făcut marcaj strâns cu plicul la Vassaras în ultimii 4 ani. Dar de unde atâția bani de mită, cu 20 de milioane de euro datorii neplătite la stat??
Corect Romica!
Cum să nu remarci apărarea adormită a FCSB, jocul foarte slab al lui Moruțan și Octavian Popescu, dar și lipsa de inspirație a lui Tănase? Desigur, Clujul merită primul loc, dănd dovadă că este echipa cu jocul cel mai consistent din campionat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.