hermannburg  •  06 Decembrie 2019, 22:54
Postat de fc_impostoarea_fcsb pe 06 Decembrie 2019, 22:52

Daca stii pretul, trebuie sa stii si echipele care ii vor cumpara. Hai, nu fi rau, zi-ne si noua. :)))) FC FCSB = gura mare, fapte putine

inca e licitatie, pretul creste

fairplayromania
fairplayromania  •  06 Decembrie 2019, 22:53
Postat de fairplayromania pe 06 Decembrie 2019, 22:51

Felicitari fcsb ptr victorie si Gazului pentru prima repriză. Care au fost primii 3 juători ai partidei, dar corect,fară mişto ?

O seara bună ! Pa ! Văd ca nu prea le aveţi cu fotbalul..... să auzim de bine.

hermannburg
hermannburg  •  06 Decembrie 2019, 22:53
Postat de fc_impostoarea_fcsb pe 06 Decembrie 2019, 22:51

Si care-i legatura cu Fotbal Club FCSB????? :))))

te executa :))))

411193213115437
Vlad Muresan  •  06 Decembrie 2019, 22:52
Postat de hermannburg pe 06 Decembrie 2019, 22:50

da, da e in CL

Corect dudelangi sunt cea mai slabă echipa din europa league sub celebra qarabag.

Postat de fc_impostoarea_fcsb pe 06 Decembrie 2019, 22:49

Auzi tu la ambalatorii de peste: Coman si Man, NESTEMATELE lui Becali. :))) Pfff! Asta-i fotbalul de la noi. Gura mare. Cuvintele sunt dezbracate de sens. Fotbal putin. Ne capiaza Islanda. Legat de FC FCSB, sunt tare curios ce bosketi ii vor mai zbura din preliminariile EL si la anul... Adio fotbal! Adio presa!

fairplayromania  •  06 Decembrie 2019, 22:51

krnevic
krnevic  •  06 Decembrie 2019, 22:51
Postat de Vlad Muresan pe 06 Decembrie 2019, 22:48

Au bătut o lula - dudelange are 17 goluri încasate în 5 meciuri de la qarabag, apoel și Sevilla.

Am lasat mai jos 2 meciuri ale celor de la Dudelange, au batut cu 4-3 pe Apoel la ei ciprioti acasa, si pe Legia varsovia la polonezi tot acasa. Nu prea te uiti la fotbal