Alte știri din fotbal
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
6
FCSB a învins-o pe Al Jazira, echipa lui Cosmin Olăroiu » Octavian Popescu a marcat unicul gol al meciului
10
Știri din fotbal internațional
ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League » Gol în ultimul minut de prelungiri
18
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Arsene Wenger a numit singura echipă care poate opri Franța la Campionatul Mondial: „Acesta ar putea fi factorul decisiv”
0
Transfer-surpriză în Premier League » Manchester United a plătit 60 de milioane de euro pentru tânărul fotbalist al lui Chelsea
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Cauza pierderii campionatului? Creștinul G.Becali trebuia să spună: AȘA A VRUT DUMNEZEU!
Becali trebuie sa invete ca atunci cand iti bati joc de oameni asa patesti....Planic si Gnohere au fost cei mai buni oameni de la FCSB in ultimele sezoane si Becali si-a batut joc de ei si le-a redus contractele fara acordul lor....acum se plange ca nu are atacant:))
Sa aduci un antrenor de valoare,pe Dan Petrescu, sau Olaroiu, sati aduca jucatorii buni nu pe bani multi ( toti gasesc daca vor, nu mai tu nu, ca nu vrei) de afara, pe posturile deficitare, coordonator, virfuri, portar, fundasi ca nu ai nimic totu-i svaiter, iar tu sa nu mai faci pe antrenorul, atunci o sa cistigi si campionatul asa ca si Clujul in fiecare an. Tu aduci asa zisi fotbalistii astazi pentru ai vinde miine oare nai cistiga mai mult cu prima varianta, adevărat ca nai fi asa vizibil dar ar merita pentru toata lumea
Si daca ai văzut mai prostule mai prhost care ești tu, s-au mai amuzat câțiva. Dar tu ce poți înțelege cu cei doi neuroni? Ești și tu vreun Luțu? Sau chiar ***? :))))) Ba saracule, oricine ai fi tot sluga ești și tu,ca nu înțelegi ironia. Și aia tre sa ți-o desenez probabil. Te-ai trezit tu de nicăieri să-mi zici ca sunt prhost, da ba sunt dar și tu ești, bine defapt tu ești inteligent asimptomatic :))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vreau ba nimic. Doar ma amuzam, dar tu ești prea sărac din toate punctele de vedere sa înțelegi acest lucru. Oricât i-ai explica prostului ca tine ca e prhost tu tot nu ai sa înțelegi, de ce? Ca ești prhost :))))
Păi nu cu Gaz Metan ai pierdut titlul. Titlul s-a dus fiindcă te-a bătut CFR Cluj de 2 ori anul ăsta, chiar dc Planic a jucat titular. Cu Gaz Metan ai făcut egal. Ai câștigat 1 pct. Ce atacant aduci? Nu-l ai pe Pietre? Cine o să vină la echipa ta fără valoare, Aglae de la Cărbunești? Gică de la Șotrile? :)) Ești PA, Gigi. Nu mai visa zeci de milioane! Tu ești aproape de faliment, nu de a face profit.
ciobanas...nebunatic si dictator..nu poti pierde un titlu din cauza unui jucator!! vezi ca iti lipsesc vreo 2 atacanti si 3 fundasi centrali...toti de meserie. cand ma refer la atacanti vb. de numar 9 pur...iar la fundasi centrali...de stoperi. tu nu ai in lot asa ceva..!! dar eu tot mai sper ca te vei intoarce la poarta alba....si fcsb va reveni la numele Steaua!!
Lașlaș, ***, ce-ți mai aperi infractorii... Ești un penibil!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Planic avea un contract. Pe care Becali trebuia sa-l respecte!!! Credea ca are de-a face cu Tanase, care il roaga sa le taie salariile?!?
Ca sa invete minte fraierii care semneaza contract cu clona becalifera - numai procese, tepe si umilinte urmeaza. Disperarea ciobanului inseamna un singur lucru: anul asta de desfiinteaza clona 100%
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.