Alte știri din fotbal
Se simte diferența! » Cât costă plinul de benzină în Istanbul: „artificiul” prin care turcii limitează creșterea prețurilor
1
Aurelian Chițu, după ce a marcat din nou și a reușit o performanță rară: „Puteam să mai marcăm încă vreo două-trei goluri”
0
Umilit de Dorinel Munteanu, Marius Croitoru i-a pus gând rău lui Rădoi: „Ajungi de la nuntă și joci”
0
Dorinel Munteanu are o propunere pentru Mircea Lucescu: „El este o revelație. Ar trebui convocat”
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Mikel Arteta după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „O dezamăgire..este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Starul lui Real Madrid a întârziat la antrenament, iar Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă cu Atletico Madrid
0
Fiorentina - Inter » Gazdele au ratat o ocazie cu poarta goală
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
Becali,oierul suprem, crede ca datorita lui CFR e campioana???Dar faptul ca doar 2 etape,in tot campionatul,a fost pe locul 2,ce inseamna???Are impresia ca CFR se impiedica de stana lui de 2 bani,stiind ca e in pericol titlul??
De cate campionate a luat Steaua pe spatele Craiovei nu si-a mai adus aminte nimeni! Fcsb ul lui nea gigi putea sa piarda si cu echipa buna..asa, a fost razbunarea pr...lui! ...e clar ca cfr a fost mai buna, nimic de comentat..dar au profitat si de niste jocuri de culise, daca e sa fim corecti!
Pai cum sa fie campion ma prostule ?? CFR a batut in meciul direct ultim, asa ca nu mai conta ce ar fi facut Fcsb !!!! Iti place sa te bagi in seama *** !!! Suferi ca ai stat pe bara la titlu si doar te-ai uitat !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu inteleg de ce FRF si Liga nu se autosesizeaza dupa aceste declaratii ale acestui cancer al fotbalului romanesc numit Becali! Totodata si DNA AR TREBUI SA SE AUTOSESIZEZE IN ACEST CAZ. Intr-o tara normala pentru asemenea declaratie esti retrogradat. Sa va fie rusione tuturor celor care acce[tati astfel de lucruri fara sa interveniti desi puteti.
Bhaaa ***. dai exemple de exhipe celebre.. dar noi jucam in romania .. unde erai cand craiova se lauda ca baga juniorii .. ? In ultimii 5 ani .. cum sa castigat campionatele ? Vai de capul vostru .. vorbiti de steaua ca nu a facut nimic in europa ..cand steaua a facut totul .. restul au jucat 5 meciuri .. cate meciuri jucate are cfr in europa .. si cate are steaua ? Noi mereu am jucat o gramsda de meciuri .. cfr si restul au furat campionatul si s au dus direct .. pe coeficientul stelei .. asta e realitatea ..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blatistii ar trebui retrogradati!*** cronic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
campioana numai la blaturi, in timp ce Craiova a jucat toate meciurile pe teren, cfr s-a menajat facand multe blaturi, mediesenii, botosanenii si fecesebistii s-au dat la o parte. in orice tara, dupa o astfel de declaratie, fcsb ar fi fost retrogradata vezi cazuri celebre: milan, juventus, marseille
Domnu' Gigi..... El e un personaj simpatic, nu prea te poți supăra pe el,omul le știe pe ale lui. Pe mine mă deranjează presa asta aservită, parcă-i și văd stand cu gurile căscate și cu privirea în sus spre marele filozof, așteptând o replica de geniu, oauuu, aplauze și extaz. Sa fi ajuns presa la un așa nivel de degradare, sau profita de naivitatea unora dintre noi ? Deși sunt suporter U Craiova, recunosc că iar fi bătut CFR și cu prima echipă.
Eu nu am de unde sa stiu cate meciuri din cate bate CFR, meciul de la Cluj a demostrat ca niciodata un meci nu este castigat dinainte.CFR a castigat la Craiova pentru ca a fost echipa mai matura,iar Dan Petrescu a facut diferenta de data asta.Bergodi in acel meci a fost foarte foarte fricos!
Asta-avand presa la degetul mic-minte fara sa clipeasca!A inventat deliberat povestea cu presupusul noncombat,ca sa acopere faptul ca are cazuri de Covid la echipa!Cum batea apropo-uri destul de stravezii vulpoiul Mitica Dragomir!In realitate a fost OBLIGAT sa joace cu juniorii!El si-a facut testele la clinica proprie!Si i-a cerut cineva vreodata, sa prezinte dovezi ca la el la echipa nu exista cazuri de COVID?Iar inainte de meciul cu CFR-dupa ce s-a sesizat Gusa,prietenul lui Dincu,prietenul serviciilor-e foarte posibil sa-i fi zornait catusele la usa!Nu ca s-ar fi speriat foarte tare,dar a cerut macar Cupa!De restu s-a ocupat Annamaria, sa vorbeasca cu jucatorii de la Sepsi impresariati de ea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.