Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Pleaca gigi! In afara de cativa tarani fc5bisti, toata Romania ar fi in sarbatoare!!
Ce e KIA? :))))
Ai uitat sa precizez ceva destul de important. Nepotu, după ce l-a cumpărat cere despăgubire statului pentru ca nu poate folosi terenul, si cere doar 100 de milioane. Asta a spus Gigi.
Hai ca esti in ofsaid!Dosarul a fost deschis de DNA in timpul guvernarii PSD!Tocmai pentru ca era socotit un apropiat al PSD?Dar sa vezi"minune"!Justitia-aia independenta-de PSD-i-a ridicat sechestrul pe conturile bancare!Cand?Pai...acum!In timpul guvernarii Johaniste!
Bai ordonanță, dacă ai fi ieșit vreodată din cartieru tău megieș dă bucale, ai fi văzut ca se poate în orice țară. Bine, mai trebuie să înțelegi și limba altei țări, da tu înțelegi numa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:))))))))))))Hai ca apar dancilistii dragnisti.
Ia zi-ne și noua mă umilică, in ce țara civilizata, democrata, iese infractorul la tv și se ia de procuror, ba mai mult, îl insulta și desconsidera!?
Ce e clar pentru toata lumea..sa vedem
Esti cam miop ruperte, nu vezi ce e clar pentru toata lumea.
Nu vad legatura cu ,,mari probleme financiare,,....in fine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.