Alte știri din fotbal
Transfer din Serie A! Victor Angelescu, anunț iminent despre noua bombă încercată de Rapid: „Există posibilitatea să vină mijlocașul”
0
Au apărut imaginile de pe șantierul care l-a făcut pe Daniel Pancu să exclame: „Am impresia că visez!”
0
Pleacă din Superliga după un sezon senzațional » 500.000 de euro pentru fotbalistul care a marcat 15 goluri în stagiunea trecută
0
S-a încheiat prima rundă din Liga 2 » Toate rezultatele + clasamentul
31
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor: după spectacolul de ieri, preliminariile continuă cu alte două partide » Deschidere de scor în primul meci
2
Tragedie! Fotbalistul a murit pe loc, după ce a fost lovit de fulger
1
După plecarea lui Radu Drăgușin, Bogdan Lobonț pariază pe Tottenham: „Merg pe mâna lor!”
0
Reacția lui Cristi Chivu după amicalul cu rivala AC Milan: „Nu ne interesează rezultatul”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Vă dați seama ce hal de echipă susține *** ăla cu stema UTA!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cica marțea inchide camera, dar in rest trebuie baietii sa aiba seva.
Oierul, tot oier! Nu-i poate face nimic lui Baciu, pentru ca, in ciuda a ce a declarat, s-a bagat iarasi la echipa in returul cu Auda, si, clar, s-a ales praful. Judecata in doi peri, cu termenii principali din ecuatie, frate si branza, e singura aplicata de marele stapan, care nu pricepe nicioadata ca este paralel cu fotbalul, ca si cu relatiile interumane.
Să-i filmeze el cu telefonul ăla de aur și să tragă duble până iese cum trebuie :)))
Domnul deputat , patron și creștin practicant (oarecum), are un mod de a vedea lucrurile și o gândire beton! Ne putem gândi că se pot face schimbări mai degrabă în evanghelii, dar în "raționamentele" domniei sale, nu. Doamne, ajută!
Da da asa e cel mai bine nu ai avea ambitie daca nu faci asa nu esti cel mai tare. Da sa o pui pe Mitza sa filmeze. Ba nu va mai numiti echipa ci trupa de circ
Leul leilor a aruncat bomba bombelor la fanatik. M-ați înțeles?! Ă, ă?
"Big Brother", asta ii mai lipsea din portofoliul de supranume pe care si le-a arogat de-a lungul timpului. Doamne fereste!
Bine le face!Sa se invețe minte sa se mai plânga de antrenor, ca nu are autoritate!
Gigi , si el este un mare ''glumet'' , filmat non-stop ....si nu-l opreste nimeni !!! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.