Alte știri din fotbal
Dan Petrescu, apariție rară: cum arată la 10 luni de la ieșirea din circuit
0
FCSB și-a luat rămas-bun de la Vlad Chiricheș: „Numitorul comun”
1
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
2
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
2
Știri din fotbal internațional
Destinație neașteptată pentru Marius Marin: „Semnează”
0
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav, a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
0
Blestemul „Portocalei”: Olanda n-a mai pierdut în 90 de minute la Mondial de 20 de ani!
0
Nemții acuză șocul: prima dată când li se întâmplă să piardă la penalty-uri!
0
Lifestyle
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav, a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
0
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
3
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
Raport al Avocatului Poporului despre Spitalul de Psihiatrie Voila: ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
„Un japonez a auzit de Brașov și vine pe banii lui”. Tratament de lux: „Cu ...
Libertatea
E Steaua ma, mandria romanilor.
După ce ii faci în toate felurile, vrei sa joci în casa lor? Pai cine te primește în casă când tu te judeci, ii ameninți cu te miri ce repercusiuni?! Doar cei de la CFR după ce s-au judecat cu Gigi la TAS contestând te miri ce, i-au lăsat pe stadionul din Gruia sa joace meciul de Europa League cu Schalke. Opinia mea e ca cei de la Fcsb vor sa intretina o stare conflictuala cu Steaua București, știind din capul locului ca vor fi refuzați.totusi ma întreb, de ce nu rămâne Fcsb pe Național Arena? De ce le trebuie tot timpul altceva? De ce nu își face Gigi stadion dacă e cel mai smecher patron din România?
Nu are ne-a cici un teren mai drept, pune doua porti si gata stadionul.
Va dati seama in ce tara traim comparativ cu Spania? Cum ar fi ca si conducatorii Barcei sa zica ca vor sa joace pe un stadion pe care vin 2000 de oameni la meci ca pe unul mai mare nu arata bine daca vin doar atatia oameni ? La noi, cea mai bogata echipa din tara, vrea sa joace pe un stadion de 8000 de locuri pentru ca daca vin 2000 de oameni arata mai bine decat pe un stadion de 55.000. Ce teluri inalte au conducatorii FCSB. Stiti cum se numeste ceea ce noi nu avem dragii mei conducatori ai echipelor romanesti ? Management, marketing. Astea lipsesc cu desavarsire din Romania. Si din fotbal, ca asta ne doare, bineinteles. Tu, ca si manager al FCSB, trebuie sa cauti mereu solutii si sa aduci oamenii la stadion, ca scuza-ma, asta e una din atributiile tale.
de bun simt. reale. ca nu sunten toti prosti.
Apasa pe cele mai "apreciate" comentarii si citeste. Va fac informare gratis, ar trebui sa apreciati ca-mi pierd timpul cu voi.
"Terenul de la Șosea", asa cum a fost numit la inaugurare in 1914, a fost construit inca de la bun inceput pentru a fi teren de rugby. Exista documente, fotografii. Nici comunistii n-au indraznit sa-i schimbe profilul.Acum se numeste Arcul de Triumf, si mai frumos, acolo e o zona libera de fotbal. Stadionul Tineretului din vecinatate e pentru atletism. N-o sa schimbe multimiliardarul din Pipera aceasta traditie. Ca NU se poate. Rugbiul are nevoie de un stadion in haine de gala care sa atraga lume buna, sponsori, oficialitati din strainatate, echipe din strainatate. Acum putem organiza si noi Turnee, avem unde.
Am vazut cati suporteri are. Au facut festivitate ca pe vremea "Eternului conducator" si nu au umplut nici jumatate de peluza. O sa aduca militari cu forta doar sa nu fie scaunele goale. Nu de alta dar astia sunt fix ca acum cel putin 32 de ani. Asteptam odele la boxe si pionierii in loc de copii de mingi. :)))
Ne tot spui ca stadionul e facut din bani publici, dar fac pariu ca n-ai muncit o zi in viata ta, deci n-ai platit nicio taxa statului roman! E valabil si pentru ceilalti postaci gigisti, ca random, iosif, laslas, care o tot dau cu banii publici dar ei nu locuiesc in Romania. Si stadionul Rapid e facut din bani publici, jucati acolo, *** lor!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sandele,vezi ca va pot da cu flit si sa-l inchirieze Rapidului sau sa invoce ca Steaua are meci acasa atunci cand aveti nevoie si nu e disponibil.Daca vor motive de refuz se gasesc.Si nu uita ca Rapid v-a ars si cu Arena Nationala sau ai uitat ce tot tipa mentorul tau ca Rapid nu va juca in acest tur pe AN? Unde a jucat Rapid acum cateva zile cu 15000 de suporteri? A? Cum si Rapidul nu poate folosi in aceeasi perioada cu voi AN si tinand cont ca au de 100 de ori mai multi suporteri in tribuna nu ti-e clar ca pot alege Ghencea? Si rapidistii chiar detin recordul de audienta in vechea Ghencea pe cand jucau in B asa ca viseaza in continuare. :)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.