Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
2
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
0
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Anamaria Prodan a venit la Craiova însoțită de impresarul neamț și a constatat cu stupoare: „Nu cred că e fair, că e bun rău”
4
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
Clinceni, FCA, Petrolul, Rapid, Gaz Metan, FCU Craiova, Botosani, UTA, etc... au folosit antrenor fara licenta ca A1, ca"paravan" si nu s-a sesizat nimeni ... acum ca e Gigi in cauza, HOP, s-a schimbam legea, sa-l blocam! Prac FRF si LPF au ceva cu Gigi, nu cu acea "licenta" (o hartie). nu e voie sa fie A1, cetateni fara licenta, dar sa conduca o Federatie de fotbal, un om care a facut mate-info sau filologie (un tocilar), care nu are legaturi cu fotbalul... aia se poate? ____________________ Burleanu nu jucat fotbal, nu a facut nici un studiu despre fotbal, DE CE IL CONDUCE?? pai, scuze , dar Pintilii, Croitoru, Mihai Iosif, Tanase sau Prepelita, chiar daca nu au licenta (o hartie),ei au jucat/vazut fotbalul, au habar de fotbal, ceea ce lipseste la dl cu ochelari ce e pus politic, sef la FRF, desi NU ARE LEGATURI CU FOTBALUL
Chiar bre nea GG!De ce nu-i poruncești șobolanului ala grasuț de Ciolacu-sa-l puna pe Hrebenciuc in locul lui Burchel?!Ca am ințeles ca pe Luțu vrei sa-l ții in continuare sa-ți spele mașina(impreuna cu Stoichița)?!Iar daca Hrebenciuc nu mai are chef de mișmașuri,pune-o pe Annamaria!Aia tatuata!
Prostane, ăia au plătit amenzi și au fost toți suspendați. Miță, Poenaru, Prepeliță și Croitoru nu aveau voie să dea indicații. De câte ori făceau asta erau avertizați. Voi, fcfcsb-iștii, în prostia voastră, vedeți doar conspirații împotriva voastră. Sunteți patetici. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostul nu-i prost destul, dacă nu se numește Becali! Sau Becaliot.
Nimic, au tocat doar banii veniți de la UEFA
A facut. Ne-a dus dupa 7 ani de pe locul 7 pe locul 54 pe natiuni si tot coboram.
Nostalgicii comunismului mai bine zis.
Pai cu Becali se lupta FRF, LPF, ... si toata miscarea fotbalistica romaneasca. Blocarea lui Becali e tot ce intereseaza si asta de cel putin 7 ani e singura procupare a celor care raspund de fotbalul romanesc.
Mai fraților ,ce naiba a făcut federația și școala de antrenori ,pentru fotbalul românesc ?
Proasto! Pentru, Croitoru, Prepeliță și Miță au fost amendați și suspendați și li s-a interzis să mai dea indicații. Iar scrieți să vă aflați în seamă? fcsb-iști grețoși ce sunteți.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.