Alte știri din fotbal
Se pregătesc 4 plecări de la Dinamo: „Căutăm soluții pentru ei”
0
Rapid - CSKA Sofia » Ultimul amical al giuleștenilor în cantonamentul din Antalya
0
Dinamo - Gangwon, „câinii” termină în forță cantonamentul din Antalya » Cine ar putea debuta pentru trupa lui Zeljko Kopic
0
Petrolul - Katowice, ultimul test al „lupilor galbeni” în Antalya » Formația lui Neagoe vrea să încheie neînvinsă stagiul de pregătire
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Zinedine Zidane, implicat într-o bătaie » Algeria acuză arbitrajul de la Cupa Africii
0
Jucătorii Valenciei, huiduiți de fani! » Cum au plecat de la stadion
0
Răzvan Lucescu „încinge” duelul cu Olympiakos: „Abia aștept...”
0
L-a umilit! Ce a declarat antrenorul lui Al Ahli despre Marius Șumudică, după scandalul din Arabia Saudită
1
Lifestyle
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
0
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
8
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Premieră pe câmpul de luptă: dronele ucrainene distrug trupele rusești mai ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Școala românească în iernile comuniste din anii ‘80. Eleve, în scrisorile ...
Libertatea
Invata bă a scrie si dupa aia da.ti cu parerea...neuron ametit ce esti.
Nu iar cu "Free Gigi"..
Desigur GSP,Becali este om rău...Dar puteți să dați informații ce fac oamenii buni care greșesc ? De exemplu Varga nu că nu a trimis o parte din angajați să bată alta parte din angajați ? Sigur tot Becali este vinovat și pentru asta...Nu ?
Rig instanța să țină cont că este recidivist!
In plus mai face si restul de pedeapsa ramasa dupa decizia de eliberare conditionata. Hai, fugi la Ciolacu, poate te scapa de puscarie.
Gigi, lasa-te de-a joaca cu antrenoratul. Doar asa te poti reabilita in ochii sustinatorilor Stelei. Ce faci tu atrage numai mahnire, suparare, poate chiar ura din partea unora. Si iata unde duce karma. Oare si din puscarie vei mai face tu schimbarile?
Daca intra asta la parnaie, iar castiga campionatul. Cum ar spune un mare fost sustinator al lui, pe numele sau actual @Catalynn_,“N-ar fi rau pentru unii, dar ar fi rau pt altii!”
o ocazie unica de a scapa de acest *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Na belea!astept comentariul va letuluianticenzuralasport florar-tamplar prin care ne va atata ca gsp-ul e de vina si ei l-au pus pe becali sa voteze la referendum cu toate ca n-avea voie si cum gsp i-a interzis acest drept la vot si mai ales gsp a luat hotararea de incepere a judecatii pt.frauda la vot si nu judecatoria buftea.mm anticenzuralasport florar sau tamplar ai cuvantul.:-)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.