Alte știri din fotbal
Șeful de la Slatina, ferm în cazul lui Claudiu Niculescu: „Asta a fost discuția!”
0
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
2
Știri din fotbal internațional
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
***?mai bine pe varza in farfuriile noastre.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a pus la semne de exclamare pana a ajuns la trei asteriscuri :)))))
Nu contează ce jucători au echipele adverse, *** va câștiga campionatul datorită postărilor din social media ale lui MM Stoica, cu adevărat postacul numărul 1 din club. Deși în ultimii 5 ani au pierdut campionatul cu toate că MM posta și atunci.... Sunt un pic confuz, dar refuz să cred că postările lui MM nu vor duce echipa spre noi și noi victorii!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
anonimat? am fost singura echipa care a ajuns din preliminarii in grupe bai pro9stule. ce anomiat visezi? p.s.:crede-ma ca faptul ca nu te tii de acel pariu si demonstrezi tuturor cat de infractor lipsit de coloana vertebrala esti valoreaza mai mult decat daca te tineai de pariu. ti-am mai spus,este aur curat faptul ca te pot umili inuman non stop si tu nu poti spune nimic.
Exact. Fecesebistii întotdeauna sunt tari până să înceapă meciul și melci ascunși la finalul lui.
A spus in 10 cuvinte, 20 prostii... cea mai mare, cine e cel mai bun portar... peste 3 etape, e rezerva...PTIU!
De aia FCSB nu o sa ia campionatul nici sezonul acesta,ca o dau pe glume si nu s seriosi. Mascariciul religios a aparut din nou,AMIN!!!!
in primul rand esti un clonat ***,adevarata poli timisioara s-a desfiintat de mult. in al doilea rand ce spui tu nu are nicio logica. daca tragea cu Steaua din liga 1 arbitrii aveam inca cel putin 3 campionate in plus in ultimi 5 ani. ce spui tu cu tudor este ridicol,l-a adus becali pe tudor pentru ca ala este habotnic,nu are nicio legatura cu arbitrii. ne-au furat arbitrii de ne-au rupt,mai ales covaci. covaci care este ingerul pazitor al infractorilor de la cfr. tu sa imi explici mie cum la 1 iulie 2020 cfr *** aveau datorii de 24 de milioane de euro,totul public. asta este intrebarea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GSP, chiar nu aveți cititori fără prostiile incultului de gigi, când nu spune nimic de ce îl mai citați
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.