Comentarii (174)
cj666
cj666  •  11 Mai 2021, 12:51
Postat de Adrian Ionescu pe 11 Mai 2021, 11:57

ce vorbiți prostii cu Botoșani daca nu apară portari Vlad și daca dădea 11m pentru Botoșani cum era așa e fraier Becali e fraier îl păcălesc toți Buzău Urziceni mai ales nas lui Hagi viitorul după ce ia salvat de la retrogradare a ajutat Cluj Astra la fel și clinteni daca nu era el nu intra in acum a jucat cu Cluj sa pus capra nici un punct nu a luatsti cum e proverb pe cine lasi

Omule, incerci sa traduci romaneste, chiar ***, fara liniute si diacritice. Noi majoritatea nu vorbim becaliana.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kortez
kortez  •  11 Mai 2021, 12:50
Postat de utilizator șters pe 11 Mai 2021, 12:41

Care sunt lucrurile cu care te mândrești!? :-))) Sunt chiar curios cu ce se amăgește un fan FC fcsb pt a reuși sa traverseze aceasta traumă existențiala de a fi fcsbist! :-)))

Ce traume ar putea avea un suporter al FCSB? Faptul ca echipa pe care o sustine se lupta pentru castigarea campionatului? Sau este invidios pe faptul ca talpanistii sarbatoresc o victorie in fata legendei fotbalului romanesc Mostistea Ulmu si aia ajutata fiind de arbitru?

robotzel
robotzel  •  11 Mai 2021, 12:50
Postat de bodystyle74 pe 11 Mai 2021, 12:46

Nu se poate pt ca s-au dat banii acum un an ca imprumut intre doua societ comerciale. Doar frf poate impune in regulament acest gen de datorie si interzicerea semnarii contractelor in alb intre cluburi si jucatori.Se poate face simplu prin depunctare. Dar cine doreste?

dar oricum nu ar fi cu mascatii peste el cum spune individul dubios. oricum becali mereu a pierdut din astfel de afaceri. echipele care pareau ca s-ar da din calea lui l-au incurcat mereu.

kortez
kortez  •  11 Mai 2021, 12:41

Catalynne, ti-ai facut repede cont de prostanac sau il aveai deja?

lacadus
lacadus  •  11 Mai 2021, 12:40
Postat de mario78a pe 11 Mai 2021, 12:32

Sa inteleg ca este un nou sezon din ,,Las Fierbinti"!!! Deci titlul trebuie sa mearga la BECALI ca doar ***!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

kortez
kortez  •  11 Mai 2021, 12:35
Postat de utilizator șters pe 11 Mai 2021, 12:29

Io-s mândru ca sunt “talpanist”! Tu te mândrești ca ești fcsbist!? :-))) Sau plangi pe aici ca Floricel care se crede Napole … pardon, stelist! ? :-)))

Eu am alte lucruri cu care sa ma mandresc. E trist ca sunt unii care cred ca afinitatea pentru o echipa sau alta ii scoate din multime. Stii cum se numesc aia care rad singuri (mai ales la propriile ineptii)? ***..., pardon, talpanisti.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mario78a
mario78a  •  11 Mai 2021, 12:32

Sa inteleg ca este un nou sezon din ,,Las Fierbinti"!!! Deci titlul trebuie sa mearga la BECALI ca doar ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florar
florar  •  11 Mai 2021, 12:26
Postat de utilizator șters pe 11 Mai 2021, 12:25

Vine imediat și aia, 14 Iunie e după colț! Ieri însă ati primit decisiva: CAB a respins toate cererile ASS și FC fcsb de admitere a noi înscrisuri și apelul se va judeca fix pe actele de la fond. Ce decizie va da Curtea!? In lipsa unor probe noi rolul lor e doar acela de a verifica dacă procesul de la fond a fost legal, adică dacă li s-au respectat drepturile procesuale ale apelanților, așa ca meciul e practic jucat. :-))) tic,tac,tic,tac … :-))))

Da ma tic-tac....Unde era Steaua ta dup 2003????AFC stim unde era...

kortez
kortez  •  11 Mai 2021, 12:26
Postat de utilizator șters pe 11 Mai 2021, 12:16

Serios!? Hai plângi puțin și te cred pe cuvânt! :-))))

De ce sa plang, ca ai tu lacune in educatie? Eu sunt multumit ca am gasit o explicatie a faptului ca esti talpanist.

florar
florar  •  11 Mai 2021, 12:25
Postat de Beny Spars pe 11 Mai 2021, 12:22

Este permis sa detii mai multe echipe in aceeasi divizie? Cam ciudat...

Pai din 2019 erau in aceasi divizie....De cand trebuia sa le restituie banii...

  • 1
  • •••
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Comentează