Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, verdict crunt înaintea barajului cu Turcia: „N-avem nicio șansă!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Costel Pantilimon și cei doi „tricolori” care pot aduce tăcerea la Istanbul
1
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Amin asa da dea Dumnezeu si falimentul si retrogradarea pentru modul in care gigi nesocoteste suporterii si isi bate joc de ei
Nu faci tu selecția
Nu vrem fecesebisti la Olimpiada
Iosife, ai început (deja) cu curățenia la Berceni?
Bravo Becali, ai făcu praf și următorul campionat, îți bați joc și de echipa și de galerie.
pe Nedelcu ce-l recomanda?
România nu înseamnă nimic pentru Gigi Becali.
Care ,,pas inapoi'' prostanacilor? Nu va e rusine? Mai degraba grobianul din pipera a mai facut o arogata, si-a batut joc de Romania. Trimite la lot doua rezerve. Care probabi vor fi ,,de umplutura'', nu vor prinde nici banca de rezerve. Ia ba Radoae jucatori de la celelalte echipe, ca ai de unde . Chiar si in L2 gasesti jucatori mai buni care sunt titulari.
Face un pas inapoi ca nu joaca preliminarii UCL. Altfel nu facea.
Am decis! Nu mă mai uit la liga 1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.