Comentarii (45)
10arecare
10arecare  •  11 August 2020, 14:24
Postat de Traian Pavelescu pe 11 August 2020, 14:03

Derbi UM CSA - UM Dinamo poate doar la Antipa, sau la alt muzeu cu tema ororile sportului de tip stalinist intr-o țara democratica! Steaua nu mai are nicio treaba cu sinistra cazarma de la 1947 și nici nu are cum sa mai revină intr-o UM! Nu mai exista nicio echipa cunoscuta in Europa, in lume, care sa fie de cazarma, dar asta blocatii, anchilozați in trecut nu au cum sa o înțeleagă! Somn ușor !

Prosthea, vezi ca mai sunt echipe departamentale in Europa care au acces in cupele europene.Dar tu esti genu care inghite tot ...te mai dai si deștept...

mario78a
mario78a  •  11 August 2020, 14:22

Realitatea este stabilita de catre o hotarare judecatoreasca! fc fcsb nu e STEAUA. Legat de suporteri ,,realiatatea " se va vedea in momentul in care CSA STEAUA va juca pe noul stadion!

jimraynor8
jimraynor8  •  11 August 2020, 14:17

Asa e! A investit in " rugaciunile" lui tudor, barsan,coltescu si alti "fluieraci"...

nicolaedobrin
nicolaedobrin  •  11 August 2020, 14:06
Postat de sampaolo pe 11 August 2020, 13:54

Gigi, tu pregăteste banii pentru plata prejudiciului adus Stelei București. Lasă număratul bobocilor și planurile de vânzare a lor. PS: pe Petre când iei cei 50 de milioane € de care vorbeai când a sosit?

Da, 50 de milioane! Dar nu de euro ci de lei vechi. Si nu ii ia, ci ii da ca sa scape de Petre.

elgabri
elgabri  •  11 August 2020, 13:42

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează