Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
sper ca Sibiul sa nu fie in pozitiede.....ca numai cine nu vrea nu l bate turma
Hi să lăsăm omul să facă ce-i șoptește divinitatea.Oricum el are banul,și e ca bețivul care are frigiderul plin de vin și trebuie să scape de el.
vrem pe Becali antrenor la Nationala in locul lu Contrasi cu bot lemn Tanase si MBAPPeul sageti otravitoare
Autorul articolului nu stie ca Fcfcsb -Chindia a fost 2-1 nu 2-0....In schimb moderatorii stiu sa le dea cartonas galben celor care le spun asra !
Pleacă bă prostalăule!
e MESSI al portarului numa i sa l nu l deranjeze mult adversaeii pasnici si de omenie atunci putem spune ca FCSB ul e in mare forma de revenire toti suntem incintati de jocul giorno al turmei
wow, trebuie sa depui mult efort sa fii mai penibil de atat. hai, incearca
Vlad e noul Messi al portarilor
o oaie frustrata!fortza dinamo!fortza cfr
prost esti tu mai emanuela!fortza dinamo fortza cfr
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.