Alte știri din fotbal
Același Turcia - România, lucruri diferite pe transmisiunea TV!
0
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Pauză la Istanbul: repriză curajoasă pentru „tricolori”
96
Turcii ne-au redus la tăcere „Zidul Galben”! Iată ce reprezenta scenografia 3D afișată la start + ce s-a întâmplat la imn
0
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Amice îți dau un sfat, ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nici nu ma mira ca e semnat de cei trei crai! dupa mintea astora, sa investesti mai multi bani in afacere inseamna sa dai "umilinta" competitorilor! nu sa ii umilesti, ca ala e un cuvant academic, ci golanescul "le-am dat umilinta!"
Tu numești fcsb o afacere eternă înțeleg, of,of,of.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta după "mintea" ta frustrată!
Gândire de puștan de 18 ani sau a unuia bătrân biologic dar cu fără minte, care crede c-o să stăpânească pământul. Prostăvane frustrat, nimic nu-i etern, poate numai prostia ta, sigur că familia Becali o să-și vândă afacerea numită echipa de fotbal, c-așa se întâmplă în lumea capitalistă, pentru că numai la comuniști cat statul da banii, ca la csa cazarma și nu numai, pare că totu-i etern !
E dureros sa cheltui atitia bani ca sa iti slabesti echipa in asa hal.Tanase si V.Gheorghe contau mult mai mult in jocul fecesebelei decit toata gasca asta fara valoare luata la kilogram.
*** sa berceni a facut transferuri multe dar culmea ca *** e in spatele la toti astia ha ..... mai pro$ Ti ca fc *** nu cred ca exista in Romania
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Medicamentele, ai uitat medicamentele....:)
:) :)) :))) cel putin 15 penalty-uri! Ne-am obisnuit cu asta! Nimeni nu are voie sa-si plimbe umbra peste vreun fcsb-ist ca se si da penalty, cartonas galben sau rosu, etc. Nu va atingeti de gazelele lui Becali, sunt de sticla! Nu aveti voie sa-i atingeti ca se sparg ... oricum ii sparg fotbalistii adevarati cand se intalnesc cu ei! Mai bine si-ar face Becali o trupa de teatru, la asta se pricep mai bine baietii lui!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.