Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, reacție acidă după ce Marius Baciu, fostul lui coleg de platou, a fost numit de Becali la FCSB: „Este exact ce vrea Gigi!”
0
A jucat cu Marius Baciu și e categoric: „Are doar de câștigat. De ce să nu se impună în vestiar?”
0
Gigi Becali a recunoscut că și-a luat „țeapă”: „N-am avut inteligență. Am luat-o în freză!”
4
MM Stoica a dezvăluit culisele aducerii lui Marius Baciu la FCSB: „Sunt unii cu care mi-e greu să lucrez”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea dă o nouă lovitură pe piața transferurilor! Contract pe 6 ani pentru starul din Franța
0
Selecționerul Julian Nagelsmann și-a ales titularul de la Mondial » Ce se întâmplă cu Manuel Neuer
0
Andrei Rațiu a devenit viral în Spania » Fotbalistul lui Rayo le-a dat de băut suporterilor
0
Ședință de trei ore și jumătate la sediul clubului! » Ce a discutat astăzi Cristi Chivu cu conducerea nerazzurrilor
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
6
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Care Steaua prostule, e articol despre clona fcsb!
Dacă Jiji tace Steaua joaca fotbal și confirma ca este cea mai buna din țara, cu cei mai mulți suporteri (52%), cea mai cunoscuta in Europa (doua cupe continentale in palmares)! Jiji, fostul apropiat si finanțator al ratacitilor din peluza sud și al profitorilor din cazarma, a făcut mult rău prin intervențiile sale in presa, sa speram ca s-a schimbat! Steaua=FCSB pentru ca in UE nu mai exista cazarmi sportive sovietoide și pt ca o făcătura amatoare ridicola, apărută in 2017, nu are cum sa fie Steaua, echipa aflată din 1947 in liga a I-a , cu continuitate certa, fără nicio intrerupere!
Ce de investitori sunt în fotbalul românesc.
Baaaaaaaaaaaaa... ,,Un fost jucator de handball al stelei zice FCSB nu e STEAUA,,pai maaaaaaaaaaaaaa,ce treaba are ala cu disputa CSA vs GG la fotball? Doamne Dumnezeuleeeeeeeeeeeeee
Ce sa stie el....ce aude si el pe ici pe colo
Voi cand nu mai intra gg la tv,va panicati :))))))))))))) Cine va mai face articole?!
Da ne un link o poza ceva sa vedem si noi cand a retrogradat steaua . Ca daca e in liga 3 a inseamna ca a reteogradat de cel putin doua ori . Astept cu nerabdare!:)
De unde sa promoveze da ne si noua onpoza a clasamentului cu anul in care a retrogradat steaua! P.s Orice minune nu tine mai mult de 3 zile. Jijel va vorbi ca atat stie si atat poate.
Îl bagă alții! Oriunde e posibil și imposibil! Se întâmplă exact ce s a mai zis: momentul în care va apărea un investitor serios, măscăriciul va dispărea!
de ce? sa spui doar asa vorbe fara logica chiar te umilesti singur. daca becali nu baga bani in fotbal echipa ca viitorul,astra,medias sau cfr nici nu mai existau astazi. problema lui becali este faptul ca tot apare la tv,dar acum si-a dat seama ca nu este ok si nu mai apare. hai sa fim seriosi,toti mafioti din liga 1 in frunte cu cr joaca murdar si tu te apuci sa joci pe bune cu gloria buzau sau iasi in timp ce cfr blatuieste pe fatza cu el ,vezi si meciul cu u cluj.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.