Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Stai, să vezi ce emoții are Iosif! Stă cu frică ca, nu cumva, să vină DNA-ul și să-i pună sechestru pe ”șeapca” cea roșie / decolorată. Nu de alta, dar el cu ce (mai) dă de pământ la sfârșitul campionatului (când o săi vadă pe ăia de la CFR, îmbrăcați în tricouri galbene) ?
Frumoase blondele ! Bravo Denmark ! Coloniile acasa.
Ciobanu vrea sa-l vanda pe gnohere de aceea il tot baga in echipa. Cu astfel de practici, nu ia fcsb titlul!
Morutan a luat 8...dar ce, a dat 2 goluri ?
daca vine dna -ul si pune sechestru pe icoane ??
Daca nu schimba Vintila, luau bataie. In schimb, genialul, pretiosul, inegalabilul number 1 din toata Europa si nu numai in ceea ce priveste footbalul ,a fost deranjat ca antrenorul a indrazniot sa schimbe ceva in echipa fara binecuvintarea patronului. Pai fasce angajatul ce vrea? Orice, numai vrerea prostanacului care habar nu are de fotbal. A mai revenit si catastrofa cealalta , MM , inchiorchosat si spinos ca un mistret. Nu stie , nu poate, ma trait permanent din munca baietilor . Dare *** se crede si asta buric. Il va minca bineinteles pe Vintila. Care, asa..... usor , a facut ceva. A indraznit sa castige niste meciuri fara sa bage in seama pe cei doi corifei. Bineinteles ca MM il va da afara sa vina un prapadit. Nu conteaza ca nu vor mai cistiga niciodata campionatul decit daca cei doi tembeli vor intra din nou in puscarie . Totul e sa fie ei mnr 1 si nr 2. Ce conteaza ca echipa a ajuns la 1000 de spectatori. Prima *** nici nu vrea suporteri. Pai ce , sa il imnjure pe el care baga bani? Baga pe dracu. Mulge clubul de atitia ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu va este rusine sa puneti pozele astea ??? un infractor care se crede d-zeu doar in romania gasesti
,,a cheltuit,, gheorghe pentru ultimile rezultate cat CFR -ul in 2 campionate !!! E jale mare daca nu intra in play off ciobanul infractor partial dovedit ... nu mai vorbim de supusii sai in numar disperat de mic in ultima perioada probabil scarbiti de ,, regiile,, acestui grup infractional constituit sub tutela lui ,,bricheta ,, ,,maestrul justin ,, etc. ...Dupa impunerea platii celor 39 de milioane de euro catre matca praful se va alege de *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.