Alte știri din fotbal
Decizie radicală după conflictul cu MM Stoica: „Nu o să dau niciun jucător la FCSB”
0
Florin Niță: „În următoarele zile o să urmeze un anunț” » Ce spune despre situația de la FCSB
0
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj...”
1
Fostul internațional l-a luat la rost pe Șumudică: „Nu are ce căuta! La cât de mult ne-a înjurat”
1
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen a făcut anuțul » Manuel Neuer și-a prelungit contractul: „Sunt foarte fericit să rămân încă un an”
0
Ca la amatori: și-a înjurat antrenorul în timpul derby-ului
0
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
I s-a părut că stâlpii se deplasau mai repede decât trenul. Și, oricum, nu avea bilet...
Nici macar intre dusmani nu se face asa ceva, d'apai intre prieteni de... omenii! Se vede clar ca fariseul este negru de suparare. Nu-si pune niciodata intrebarea; ba, oare de ce toti aia pe care ii iau joaca bine acolo de unde ii iau si la mine, nu? 1. Acolo de unde ii iei sunt o rotita importanta intr-un angrenaj; la tine sunt piese de dame pe tabla de sah. 2. Tu nu iei jucatori pentru ca ai nevoie de ei; ii iei ca sa le strici altora echipa. Nenea fariseule, Doamne-Doamne bate rar dar bine si nu tine cont de mataniile care pentru tine sunt doar niste margele ce dau bine la neaveniti. Hai, vreau sa te vad si mai jos! Ca sa vezi ce este intr-adevar umilinta!
Gigele , fariseule , in fotbal ca si-n politica ! Ai uitat cind te baga-i in seama singur si dadea-i sfaturi cu sa-si faca echipele : CFR . , Rapid sau Craiova ? Omul , tovarasul tau de `omenie `in fotbal ti-a zis un adevar dureros si te-a deranjat tare mult . Du-te , i-ati licenta si treci pe banca , nu te mai ascunde in spatele celor doi antrenori ca , cu tine pe banca sau la palat la telefon , tot un draq este . ! Asa ti-ar mai ramine si ceva parale in buzunar . Offf, *** , te-=a terminat aseara moldoveanu !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a rasturnat vagonul la sosirea in statie.
Ideea ca fcsb s-ar putea sa nu mai pupe niciun titlu de campioana pana la desfiintare i-a luat mintile alea putine.
Șucărit tare fariseul!
:):):)
in vino veritas nea Gigi, asta-i zicala de la muntele Porthos, da cind il vad pe Haralambie al matale am impresia ca el a beut paharele, nu Iftime...ce-mi place la "antrenorul" Haralambie e engleza lui impecabila, concureaza cu engleza beizadelei Razvanel, stii matale nea Gigi, Razvan, PAOK, Sf Dimitrie
Si se mai intreaba gigistii de ce nu le suporta nimeni clonuta politica...
N-are dreptate Iftime. Charalambous are doua roluri la FCSB: 1) Sa fie posesor de Licenta Pro si 2) Sa stea pe banca la meciurile oficiale. Se achita cu brio de ambele sarcini, de ce sa fie concediat?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.