Alte știri din fotbal
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
0
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „În afară de doi jucători, toți sunt la final de contract”
0
Ioan Ovidiu Sabău, mesaj special pentru foștii elevi înainte de derby-ul cu Craiova: „Pe ei este presiunea mai mare. Uite cum trebuie să joace U Cluj!”
2
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
2
Știri din fotbal internațional
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Asta e un bufon.deja mi e mila de el.
Cu replica asta " da să facă cum vreau eu " jeyjey va ajunge patron/principal si secund plus psiholog și duhovnic!
Cred ca pana la urma o sa fie secundul lui Tony Piatra. Sau poate noul secund a lui Reghe.
Steaua îl are pe oprita
Luțu
"Suna-l pe Olaroiu, nu astepta sa te sune Olaroiu. Ii zici: 'Oli, de 6 ani nu iau nimic! Hai la datorie!' Oli vine in prima secunda. Oli, pentru Steaua, sare in flacari. Maine voi insista cu telefoane pe la Oli, vom face si cateva bannere, avem mult de munca. Noi nu fortam, incercam. Noi ni-l dorim pe Oli. Toata lumea il vrea pe Olaroiu. Vom vorbi cu Olaroiu maine, poimaine, vreau sa ma vad cu el, sa stam de vorba, sa vina. A venit Oli... s-a terminat tot. Nu se pune problema de Gigi... nici nu comenteaza in fata lui Olaroiu. Toti suporterii Stelei il vor pe Olaroiu. Daca omul are alt contract... n-ai ce face. Dar, il rugam sa vina, sa aduca performanta in clubul asta. Poate ne ajuta Oli, sa vina, sa stea langa noi. Cu Olaroiu nu se joaca nimeni, n-are nimeni curaj sa comenteze. Ala e si smardoi. Oli e la nivel mare!":))))))
Steaua are nevoie de un atrenor galonat dar problema este ca nu mai vine nimeni la un om ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.