Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ba prostalaule! Umilinta este la voi, la dinamovisti. Va paste o noua retrogradare si voi faceti morala? Gretosilor!
clona zeceu este la 10 puncte de primul loc. clona csu are fix 10 ani de la infiintare. desfiintare placuta.
sa speram ca mai salveaza un titlu de la circul care va urma :D
Domnul Sergiu,stim ca e o criza acuta de ziaristi,mai ales competenti,nu ai apucat-o pe drumul bun.Ai putea scrie totusi ceva interesant?Pe cine incalzeste ce si cit cistiga un fost detinut acum cin sintem cu cozonacii in cuptor si bate Craciunul la usa.Mai bine scrie o urare, vei avea un rating mai mare,in rest minte si sanatate sa-ti dea Domnul.
Ce greata de articol. Astia de la gesepe n-au altceva de facut decat sa numere banii ciobanului.
Becali a ajuns nu doar la fundul sacului ci e nevoit să vândă și sacul
Popesti-berceni, pseudo-echipa unui cioban aflat in culmea delirului. Si a prostimii, in general. Antrenori de fatada, jucatori umiliti, angajati supusi, transferuri inainte de meciuri directe cu rivalele. Karagandy, Silkeborg. Povestea merge mai departe.
FCSB a bifat două transferuri, Baba Alhassan (mijlocaș ghanez, 23 de ani) și Luis Phelipe (extremă dreapta din Brazilia, 23 de ani). .............2 blaturi scarboaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Super articol, multumim gesepe!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.