Alte știri din fotbal
Avertisment înainte de U Cluj - UTA Arad: „Nu ne permitem să-i dăm nici măcar un metru de libertate”
0
„Jucătorii mei vor fi mari vedete în România!” » Discurs cum rar vezi în Superligă: „Vreau să-i ajut să câștige bani! Vă dau un exemplu”
0
Jucătorii cad pe capete la UTA, iar Mihalcea cere transferuri de urgență
0
Detalii de ultimă oră despre transferul lui Jovo Lukic de la U Cluj
1
Știri din fotbal internațional
Se face și transferul #6 la Tottenham » Vine cel de-al doilea jucător de la Liverpool: 70 de milioane de euro!
0
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Barcelona l-a vândut pe Ferran Torres la PSG » Atacantul a fost prezentat + Ce sumă primesc catalanii
0
Fostul câștigător al „Ghetei de Aur” și al titlului european a renunțat la 36 de ani » „Am iubit fotbalul!”
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Lasa ca joaca la pariuri pe echipa lui si ii recupereaza
Cordea un jucator mediocru umflat de patron, ca multi altii aflati pe taraba din Berceni doar cu scopul de a se imbogati GB. Coman, mai mult ca sigur va ajunge pe acelasi drum ca Florin Tanase, in zona Arabiei. Coman, la fel cum a fost Tanase, este un jucator bun doar pentru campionatul nostru, in meciurile europene sau meciurile nationalei zici ca uita fotbalul pe care-l joaca cu Botosani sau Iasi.
Gesepistule ,știm ca Becali se păcălește mereu ! Dar nu mai bine ne spuneți cum Varga care cerea 10 milioane pe Petrila l a dat împrumut pe 200 de mi ? Nu ne spuneți cum Varga s a păcălit ca nu I a dat la Adana pe Yanga și Birligea pe alți 10 milioane ?
Oare pe Barsan nu l vinde sau e netransferabil ??
Din ‘gambling’ (‘jocuri de noroc’) s-a născut acest proverb Românesc: “*** să fii, năroc să ai!” Dar cum rămâne cu încălcarea acelor reguli obligatorii FIFA+UEFA+FRF+LPF privind participarea directă sau indirectă la pariuri? S-a discutat aici la GSP nu de mult: https://www.gsp.ro/international/conference-league/gigi-becali-pariu-nordsjaelland-fcsb-708397-comentarii.html#comment8550543
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Cum a pierdut Becali 2,5 milioane de euro" - a pierde: A fi deposedat de..., a rămâne fără..., a nu mai avea. Barbule,inteleg ca titlurile click-bait sunt la ordinea zilei in ***,dar cand scrii un text si habar nu ai sensul cuvintelor folosite,cum te poti numi? Jurnalist? HAHAHA...gluma zilei :))) Jurnalist... :)))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu i-a dat pentru ca voia titlul, voia in Europa. Nu i-a iesit nici un pariu.
S-ar putea crede ca Gigi se pregateste sa inchida taraba, dar stiu ca asta nu se va intampla prea curand, din fericire!
Daca suna unii si dsau 200 000 Becali il vinde si pe meme
Acelasi lucru se va intampla si cu Coman. Va pleca in 2025 pe 1 milion de euro
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.