Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
0
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație cu jucătorul liber de la 1 iulie! » Chivu vrea să-l păstreze + Detaliile contractului oferit
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Controversă privind vârsta portarului de 16 ani: „Este rușinos și jenant”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Ziariști de bioterra, să nu mai zic că finala barajului nu are cum să se dispute pe 15 și 22 mai atâta timp cât pe 15 este returul cu afumați!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu siguranta! 10-15 mii de militari aigurati prin rotatie de armatele prietene din Coreea de Nord, Iran, Venezuela, Cuba si Vietnam!
In anul 2021, intr-o tara UE, nu ar trebui sa se mai vorbeasca despre anomalii sovietoide precum CSA si CS Dinamo! Dar asta este realitatea din Romania, lucrurile se misca mai greu! Oricum finalitatea va fi aceeasi ca peste tot in lumea libera: desfiintarea cazarmilor sportive oribile impuse de ocupantul sovietic și trecerea lor exclusiv in muzeul ororilor totalitarismului si in arhivele prafuite din subsolurile MApN si MAI!
Ahahahaha, cui ii pasa daca vin petardele alea sa infrunte Steaua? Au venit, le-am vazut, sunt praf si pulbere, au smuls un egal cu arbitrul, care ne-a anulat golul. Tava Popescu ala a jucat in ambele meciuri cu Steaua si in ambele a fost nul, iar restul sunt sub nivelul marii fotbalistic oricum. ***, sa va uitati cum inauguram Stadionul Steaua, da? Si sa plangeti cu decenta :))!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Anu viitor in liga a 2-a, vom fi lejer 10-15 mii in Ghencea! impreuna cu Craiova vom avea cea mai mare medie de spectatori. fecesebeu va juca la giurgiu cu maxim 300 de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iti zic eu ce-ar face: ar retrograda imediat in L3 inapoi si ar spera ca Steaua Bucuresti sa se incurce cu altcineva in acel an. Apoi ar lua-o de la capat si ar lupta contra Stelei pt promovarea in L2. Steaua Bucuresti trebuie sa promoveze acum!
Societate privată ca la Dinamo, nu vezi ca nimeni nu vrea sa investească? Aia care vor o fac doar paravan pentru pariuri. Fotbalul nu mai vinde si este o problema in lume, nu doar in România, audientele sunt in cap. Dacă vrei îți dau cifre de audiență pe evenimente sportive sa vezi evoluția
Si-a dat seama ca *** comunist promovează cu arbitrii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ce face gigi da ii elimina pe cei de la csa? Merge in liga2 unde trebuie sa mareasca bugetul sa inchirieze stadion,cheltuieli cu deplasari, cazare etc. Iar cei de la csa vor promova anul viitor in liga2 . In liga 2 nu-i mai poate bloca pt ca fcsb2 nu are drept de promovare. Eu cred ca dupa ce vor castiga si la apel palmaresul csa va inchiria stadionul,marca,numele si palmaresul unei societati private care va incerca accederea in liga1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.