Alte știri din fotbal
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Știri din fotbal internațional
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor » Nemții nu reușesc să-i desfacă pe elevii lui Enrique
13
Apariție incredibilă a titularului din Bayern - PSG » Îl recunoști?
0
MM Stoica nu s-a mai abținut: „Ar trebui interzisă în fazele superioare ale Ligii Campionilor!”
3
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Atmosferă dezolantă pe Arena Naţională, la primul meci oficial al celor de la FCSB, pe teren propriu, în 2019. Doar 3.000 de fani au ţinut să îşi vadă favoriţii la treabă, în meciul cu Hermannstadt, din etapa a 23-a.
Pentru nația mamei tale? Cluburile nu işi aleg ziua în care joaca. Nu înțeleg de ce întrebi. Dinamoviştii sunt mai frustrați lunea?!
păi cum altfel? Ai mai văzut la noi lupte de stradă în ultimii ani? Exceptându-i pe *** ăia *** care au omorât băiatul ăla de la voi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Uiti ca ,CFR au ratat ,penalry ,au ratatde pe linia portii,si alte 5 ocazii mari.SIBIUL e aceiasi echipa haotica.A intrat in poarta mingea atinsa de Dalbea si asta e rezultatul.Feci nu e altaechipa.
Nu FCSB programeaza meciurile postac rinist...minte scurta.
Dinamo se pregăteşte de play-off cum s-a pregătit de Champions League
Oare de ce fcsb a reinceput sa-si programeze meciurile lunea, adica fiind ultimul din etapa ? Intreb pentru o natie.
Hermannstadt nu sunt aia care au facut egal cu CFR ???? sau astia sunt altii si stau in pozitia aia nefireasca ???
Sa ne paruim civilizat!
Nu de locul 6 ne bucuram! Iar o luati de la Dinamo in playoff si vreo 3 luni nu va mai vede nimeni!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.