Alte știri din fotbal
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
10
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
3
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Olaru 3 etape, Ov. Popescu este apt! Pfff, ce sut! Gooooool, Cristea!
Nici Caragiale insusi nu putea sa se gandeasca la o piesa de teatru de acest nivel :))
a inceput circu :))
Pare același scenariu ca ăla cu Viitorul, ce se tot repetă de câțiva ani. Tur de forță pentru FCSB cu 3 goluri în 15 minute! :))
Ovidiu sau chiar pustiul octavian. Goooool goplg.gol gol gol
Inseamna ca i au dat 3 etape...asta e. Si ovidiu popescu ce are? Simion nu e rau dar totusi...il preferam pe.popescu.
oaiedă de ce nu joacă?
Da, Olaru este inca suspendat! Chiar aveam nevoie de el, dar...asta e! Forza Steaua!
De ce spun ăștia ca e fără spectatori!? Io văd ca pe NA sunt cam la fel de multe persoane ca la orice meci al FC fcsb înainte de pandemie. Hai FC SB!!! :-))))
In lipsa lui coman speranta e doar in man si poate partial in morutan. Tanase nu e jucator care sa faca diferenta iar bus din pacate e dezamagire. Victoria e f importanta asadar m as multumi si cu un 1 0 chinuit. Olaru e inca suspendat sau e altceva? Forza Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.