Alte știri din fotbal
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
1
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
11
Știri din fotbal internațional
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Raul Rusescu a dat scorul exact la Dinamo Zagreb - FCSB: „Vedem 4 goluri”
0
Acuzați de „sclavie modernă”! Cum se apără Lucas Hernandez și soția lui
0
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Pai asta e, prostii ca tine se bucura doar pt rezultatele puscariasilor... Dar asta e na, nici tu nu poti sa intelegi ce inseamna sa fii om, in adevaratul aens al cuvintului. Dar ma rog, e treaba ta. Noi aici iubim fenomenul numit fotbal, oricine joaca din tara asta si o face bine, e respectat. Si nu conteaza nationalitatea, chiar dc e machidon.....1
Nici vorba de glume proaste! Bravo tie, esti suflet mare! Bineinteles, ai si avantajul ca locuiesti la "curti", (prea)fericitule!:))
:)) ... Hai ca trebuie sa spun ...ca mai ramane ac in vena sau fetepe bara !! ... Atentie !! Sunt rapidist 110% ...ohooo ..de mult timp ( nu intram in amanunte ) ...dar am un defect : IUBESC CAINII !!! Si pe langa cei 2 legali ( adica doriti ) am 8 ( OPT ) adoptati de peste tot ...strada , benzinarie , gradini ... norocul meu ( si al lor ) este ca stau la case ( una eu , una sotia ) si i-am impartit in doua cete ( de neghiobi si de misei , vorba lui EMI :)) ) ..le gatesc de doua ori pe saptamana un cazan mare cu orez si spate de pui !! Deci ?? asta da viciu !!! ...dar am curtea plina si sufletul aidoma !! p.s. sa nu va aud cu vrajeli in legatura cu DDB sa ma supar !!! :)))
Man e fenomenal, MAN MAN MAN ! tot timpu gol si pase de gol la toate meciurile, asta macar sa ajunga la o echipa adevarata din campio'ate adevarate, nu arabia america cehia scotia sau divizia b in anglia sau c in italia.
Eu beau, fumez si ma joc si la greci!:)) Nevasta-mea e de acord! Asta ca sunt pe plus!:)))
și tu ai vocabular bogat :)))
Bai Sase cai frumosi.. ))
Ma tu ai incercat macar sa intelegi mesajul la care ai dat reply? Daca da, e chiar trist, inseamna ca nu te duce capul sa intelegi partea cu coloneii pensionari :)))
Subscriu,cu respect pentru Rapid.
E clar, ai treaba cu sportul cum am eu cu rocile de pe Marte. Mai cauta si tu prin presa...De cooperativa lui Ianul nu-ti mai spun ca oricum nu te pricepi. Tu injura ca la asta esti bun
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.