Alte știri din fotbal
Nicușor Bancu și-a aflat suspendarea » Câte meciuri ratează căpitanul Universității Craiova
0
Totul e pregătit! Detalii de la antrenamentul oficial al „tricolorilor”: situația lui Ionuț Radu a captat toată atenția
0
Statisticienii au analizat toate probabilitățile » Șanse infime pentru calificarea naționalei României la Campionatul Mondial
0
„Ce întrebare e asta?” » Drăgușin a ocolit curiozitatea reporterului GSP, apoi Mircea Lucescu s-a răstit: „Care e problema? Și Hagi a făcut-o”
2
Știri din fotbal internațional
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Internaționalul spaniol, întrebat frontal despre interesul Barcelonei: ar costa 15 milioane de €
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
4
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Cel puțin asta o face la vedere, nu ca CFR carel.a luat pe ascuns pe Balgradean care apoi a comis.o în meciul direct ducând titlul la Cluj.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A fost meci frumos mai rău ca în liga 3-a echipa lui Becali a jucat fără adversari ce in de la Sibiu le dădea ei pase să ajungă la poartă.Meciuri pe bune sa jucat cu Galați și Rapid acolo sa văzut valoarea FCSBEului restul miroase a aranjamente cu strategia dlui Becali de a cumpăra jucători de la adversarii cu care trebuie să joace imediat să aibă punctele la sigur.
Nu vă mirați asta e strategia lui Becali din a aconta punctele înainte de joc cumpără un jucător de la adversar și are asigurate cele 3 puncte se zice că e legal dar moral e corupție ,urmează Iașul cu aceiași strategie de asta jucătorii cer vacanță că pot pe teren și câștigă nu le se mai pune rezistență.RUȘINE FOTBAL ROMÂNESC.Federația și liga sunt de vină,achizițiile de jucători să se facă numai în perioada de transfer nu când are Becali nevoie de puncte.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oh, pai si saptamana asta se vorbea ca o sa cumpere si de la CFR... inseamna ca e gata campionatul, nu?
Meci frumos. Dacă echipa noastră joacă tot așa cum a jucat azi, câștigăm campionatul.
Vezi mă gigel, omul tine cu Universitatea nu cu CFR!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.