Alte știri din fotbal
Robert Ilyes a plecat de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
4
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
1
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Șanse mari în debutul părții secunde
5
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
9
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
6
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un șofer a intrat cu 100km/h într-o mulțime de oameni la Modena, în Italia: ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
De acord cu prima parte. Titlul de vicecampion ar fi si mai ok.
Sper că Damjan Djokovic stă la FCSB până la sfârșitul contractului, să plece de acolo cu banii la zi și cu o medalie de campion. Jijiii să plătească!
Cat mai are Djokovici contract cu fecesebeaua...5 sau 6 luni...Bun, sa stea linistit pe 100-120k euros. Banul curge.
Cand il umilesti la plecare, aici e adevarata satisfactie. Sa privesti de sus in jos asa cum priveste Dumnezeu la oameni. Eu zic sa nu se grabeasca Rapidul, pentru ca intr-o saptamana Gigi va oferi chiar 200k euro echipei care il va lua pe Djokovic.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mitocan ! A tras de om sa vina la el si-l prezenta ca pe un superjucator si acum isi bate joc de el ! "Inalt preasfantul" si mult prea mitocanul jj !!
Valeu si cat a tras tartorul de cei trei pe care oamenii normali ii vedeau terminati pentru fotbal.
Salut =)))
Salut iosife
Gigi scapă de inutili
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.