Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
3
Știri din fotbal internațional
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
0
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Mai terminati odata cu acest entuziasm, pentru ca au batut cu greu o echipa care se lupta la retrogradare in liga a doua a Germaniei !!
Încă mai aștepți articolul... Penibil ca de obicei!
meri ma cu clona burdihanelor de-aci. aia-i Steaua ta si-a prostilor. btw, stii ceva de scrisoarea lu talpanel catre Iohannis? Ca eu am vazut-o intr-un tomberon de langa Cotroceni?
Dar csa care joaca acum prin liga satelor si care e infiintata in 2017 poate? Prostule
nu numai aia,dar faptul ca vitanul tau barzesti drag trece prin cele mai crunte umilinte din istoria unei echipe face victoria asta si mai dulce.
pai nu-i chiar asa,avem cea mai corupta justitie din lume,de aia avem si mcv. daca ai ajuns sa ai incredere in justitia din Romanai din cauza caruia noi suntem acum unde suntem ca tara este grav rau de tot. daca justita functiona corect si il baga la parnaie pe basescu in 1996,alta era soarta acestei tari.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-ar sta bine inchis intr-o cusca asa prost
***! Asta e un fan al clonei de nimic fcsb, o eberatie post revolutionara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
I-a mai crescut pretul la Florinel cu 5 milioane! Executie perfeecta!
Cui ii pasa de oaida, daca era ceva de capul lui nu juca la clona aia de nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.