Mi-ați sters comentariul, după ce il afișaseți! De ce? Pentru ca v-am spus că articolul dv. este in realitate o perdea de fum menită să ascundă blatul in favoarea lui Dinamo, in jocul cu UTA? Nu vă place adevărul, păcat!

florar
florar  •  05 Octombrie 2021, 10:40
Postat de supereduardo10 pe 05 Octombrie 2021, 09:42

Tara de hoti !! A spus el bine ***. Si astia care oracaie pe aici FCSB isti obisnuiti cu mana intinsa sa castige meciuri, bahh ***r fotbalul este un SPORT ar trebui sa fie respect nu sa se fure ca in cobdru campionate, arbitrii jucatori. Ce sport e ala cand se stie cine castiga campionatu si ce echipe ajung in cupele europene?

Pai la meciul direct v a placut ma hotia?????Iertarea lui Belu pentru eliminare plus anularea unui gol nu v a stat in gat atunci????

supereduardo10
supereduardo10  •  05 Octombrie 2021, 09:42

cris4co
cris4co  •  04 Octombrie 2021, 22:16

pai domnilor redactori,daca admiteti ca meciurile sunt stricate de arbitrii...deja de multe etape...ce ramane de facut? De ce nu faceti ce trebuie ca sa se indrepte arbitrii? Maine la ziar nu scrieti nimic de Liga 1. Sa citeasca maine barosanii CCA,FRF si LPF din George Cosbuc.Scrieti de restul sporturilor...sa vedem cum se mai distreaza Stabimea...PROMIT SA VA CUMPAR...O FACETI?

dexter5
dexter5  •  04 Octombrie 2021, 18:14

Cati gigisti *** pe aici...

1226707437448253
Bobe Marius  •  04 Octombrie 2021, 17:34

Apprticol scris de niște jurnalisti frustrati, care pe lângă lipsa de deontologie mai sunt și slab pregătiți profesional! Uitati-va, bai frustratilor spa vedeți eliminări asemănătoare în Spania și Italia! Ala se duce cu toporul, daca-l loveste bine, dacă nu NU? Și intenția se pedepsește! De faultul criminal asupra lui Miron, cârpe era tot de ROSU, și tot în prima repriza inainte de faza cu Crețu, de ce nu spuneți nimic? Vorbiți de penalty-ul cu FCU? Plai prostovan ala de la Craiova a comis o imprudenta în careu, ceea ce înseamnă lovitura libera directa, deci penalty! Sunteți penibili!Bine ca nu spuneți ca nici penalty nu a fost cu Chindia, ca era de noaptea minții!

johnvvick
johnvvick  •  04 Octombrie 2021, 17:10
Postat de florar pe 04 Octombrie 2021, 12:33

,,În raportul erorilor arbitrilor pro și contra, echipa antrenată de Edi Iordănescu e pe plus. Scorul în acest moment e de 5-3, însă două dintre greșelile comise împotrivă au avut loc într-un meci care a fost oricum câștigat, derby-ul cu Dinamo, scor 6-0.,,Si cu asta sunteti in ofsayd gesepistilor!!!!Anul trecut cand Steaua a jucat cu Dinamo Gol trebuia eliminat din minutul 13 dar voi presarilor erati focusati doar pe un penalty la Man din sfarsitul meciului!!!La fel ati procedat la Medias -Steaua cand voi presarii ati focusat pe un penalty la sfarsitul meciului la copilul Popescu desi pana atunci Steaua a avut si penalty iar mediesenii trebuiau sa aiba eliminati....La aceste meciuri de ce nu ati mai spus ma ca nu mai conteaza greselile arbitrilor daca aia gresisera contra Stelei inainte????Ba ,se vede din avion!!!!!....Si cum se face ca in meciul cu Dinamo vorbiti de o greseala pro Steaua si de doua contra Stelei dar tot in acest articol spuneti ca Steaua a castigat datorita arbitrilor?????

Nu ti-e rusine asa prost flocare?

johnvvick
johnvvick  •  04 Octombrie 2021, 17:06
Postat de corectu pe 04 Octombrie 2021, 16:29

„Și în Derby de România FCSB a primit o mână de ajutor considerabilă din partea arbitrului. Istvan Kovacs l-a eliminat total eronat pe Steliano Filip, în minutul 37, când scorul era doar 1-0. Ulterior, pe parcursul reprizei secunde, Kovacs a comis două greșeli și împotriva FCSB-ului, fiindcă Sorescu și Răuță trebuiau eliminați. Totuși, până la aceste momente, trupa lui Edi Iordănescu a beneficiat din plin de omul în plus și a mai marcat de 3 ori. Deci, până la producerea erorilor în favoarea lui Dinamo, confruntarea fusese deja decisă, scorul era 4-0.” După teoria celor3 reiese că Steaua a beneficiat de omul în plus înscriind de 3 ori.Eu am văzut jocuri în care o echipă a jucat cu 2 oameni în plus și nu a înscris.Cei 3 zic că trebuiau eliminați Sorescu și Răuță.Conform teoriei, câte goluri trebuia să înscrie Steaua.Măi oameni buni recunoașteți că ați scris articolul la un pahar de must care s-a înăsprit. De ce nu ați scris la meciul Chindia-Steaua în repriza a 2-a cei de la Chindia au stat mai mult pe jos.Săndoi a fost mulțumit de jocul echipei sale.Halal! De ce nu scrieți de blatul de la Cluj unde fundașul dreapta a Gazului fuge de lângă Petrilă băgându-se 1m sub traiectoria balonului,acesta venind de la vreo 35 m.Balonul a ajuns plocon la Petrila.Fundașul dreapta de la Gaz l-a lăsat pe un jucător de la CFR să paseze unui coleg care a înscris Erau 3 jucători de la CFR și 6 de la Gaz,cre se făceau că îl marchează.Poate greșesc.Vă rog să mă corectați.

Nu ti-e rusine asa putin gigistu?Cata nesimtire aveti in lana,favorizatilor.Daca nu tine cu fotbalul, tine cu arbitrii ca de obicei.Felicitari pt. articol celor 3 chiar nu ma asteptam la asa ceva din partea lor.

corectu
corectu  •  04 Octombrie 2021, 16:29

poli_4_ever
poli_4_ever  •  04 Octombrie 2021, 16:10
Postat de lake1001 pe 04 Octombrie 2021, 15:51

Credeam că doar mie îmi este scîrbă de această echipă care a distrus competiţia internă si Naţionala ( lele) României .....

Nu doar tie, oricarui om normal ar trebui sa-i fie sila de clona puscariasului. Toata Romania, mai putin periferia Bucurestiului si o parte a Ilfovului detesta aceasta echipa cladita pe si din hotie si minciuni. Nu intaplator nu au nici macar un nume si au incercat sa-l fure pe cel al Stelei (au intrat in istorie cand si-au scris pe tabela numele fc gazde sau cand s-au imbracat in rosu si alb, culorile altei echipe), asa cum nu au culori, palmares, sigla, stadion si suporteri.