Alte știri din fotbal
A semnat și poate debuta vineri la Dinamo » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilierea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
0
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Peluza Nord FCSB fierbe! » Cine a intervenit și i-a oprit pe ultrași să nu vandalizeze mașinile jucătorilor: „Vă credeți vedete. Prea multă aroganță”
0
Știri din fotbal internațional
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
0
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Revine! Edoardo Bove și-a găsit echipă: „Iubesc provocările” » A primit mesaje și de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Noua hartă a SUA după Donald Trump: Groenlanda e doar începutul ...
Libertatea
Dacă joaca precum în meciul cu CFR, în viteza, în forță, are toate șansele sa prindă un campionat ( nu din top 5), dacă joaca precum în celelalte meciuri, chiar dacă a dat goluri, modul în care el șomează pe teren , e greu de presupus ca va apleca altundeva decât statele Arabe sau Bulgaria
Asa e
Sinmartean ar trebui anchetat pentru spălare de ciurucuri
Tănase dacă merge la orice club afară, nu joacă mai mult de 30 de minute, știți cum e; lupul își schimbă părul da năravul ba, cu simulări tot meciul nu merge, dacă s-ar fi fost arbitrajele corecte trebuia eliminat în fiecare meci pentru cartonașe primite pentru simulare !!
Mare farsor Tanase asta.Il vad jucand cel mult pe la vreun Al Arab sau liga 2 in Kazahstan.Pai daca cade culmea,doar in careul advers cine o sa l mai creada ca e fotbalist? In liga controlata de Becali merge cu jongleriile ieftine.
daca merge in PRemier League , "Simulache" Tanase, NU MAI PRIMESTE penaltyuri cum primea in liga 1... acolo rupe tricoul de pe tine si nu vezi 11 m... acolo se joaca barbateste….fara fineturi si mingicarii…. e campionatul perfect pt Tanase… se dezvata de "cersit" penaltyuri!!!
A declarat Sânmărtean? Dar am și eu o curiozitate, oamenii ăștia care își tot dau cu părerea, sunt sunați din redacție sau se autoinvita singuri? Vedeți ca lipsesc declarațiile lui Răchită în ultima vreme, mai datii un telefon.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.