Alte știri din fotbal
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Primii doi jucători care vin la FCSB în vară » Roș-albaștrii rezolvă o mare problemă
0
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Pe ce te bazezi? Sau numa vorbești ca hateri prost? Ui ca rinamu nu s-a calificat de 15 ani, și n-a falimentat. Sau?
Asa se intampla anual la orice stână!!! Se schimbă șeptelul!!! Baciul sef mai cumpara miei tineri si de perspectiva sau mai baga la pastrama din harsiile ramolite si batrane. Asa a pus pe butuci fotbalul romanesc acest netrebnic, cumpara de la toate echipele iar in contul jucatorilor intra si traficul de puncte ... Flacara Moreni Victoria Bucuresti sau FC Scornicesti sunt fragede fecioare pe langa botosani, medias sau iasi, stanile preferate si devalizate de afacerile cu tartorul sef. Iar viitura regelui proclet este un monument de impostura, tupeul maxim este ca trebuie sa ii multumim *** *** de mucava care a pus fotbalul romanesc pe butuci...Bravo lui si intregii comunitati de machedoni!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dna dna o baga in faliment pe fosta steaua !!!
Conturi blocate gicule.
Dar omul a spus destul de clar ca vor pleca din vara .
Iar mah faceti stire din *** aluia?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care ani? ca pe toti astia i-a adus in 2019 :))
Poate pleaca si ala care ia adus !!!!
De cativa trebuia sa scape dar chiar de atatia?? Parca-i vad in playoff cu cativa suspendati si accidentati ca nu mai au ce sa treca pe foaie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.