Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
SUA - Belgia, în optimile Campionatului Mondial » Încă un gol în debutul reprizei secunde după o gafă a portarului
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Tocmai a luat act si a confirmat ca FC FCSB are CCE si palmaresul Stelei... Esti f prost informat... Mpic! :-)
nu te supara dar toti astia care tineti cu fcsb sunteti asa de prosti ?? ce va faceti daca cei de la gsp, pun un test de inteligenta inainte sa va faceti contul ?????
randoame nu mai intra cu toate clonele pe mine , ca tot nu sunteti steaua !!! a avut grija stapanul tau sa va ingroape in liga a 4 -a !!! Anunt pentru toti prostii de pe GSP !!!! Cupa campionilor o detin cei din liga a 4-a !!! Fcsb detine palmaresunl din 2003 ....va multumesc pentru intelegere !!
Puneti mai o poza cu Balasa. De ce ati pus o poza cu infractorul care conduce impostoarea Fotbal Club FCSB???
Cand gresea la FCSB nu era nici o problema de fapt de asta a fost dat afara cand greseste pentru FCSB e o problema:))
Lumea da cu tamaie ca sa scape de clubul clona fake fc fcsb
gsp pune intotdeauna pozele cu gigi becali intr-un format foarte mare. Nu exista pagina gsp fara 2 sau 3 poze cu gigi. Pozele cu gigi din gsp sunt mai dese ca icoanele in biserici. Curat idolatrie monser.
foarte bun balasa asta,fara el nu castigam cu clona csu.
Așa ca sa fiu mai explicit, procesul pt prejudiciu in prezent suspendat, dar urmând a fi reluat curând in urma recursului câștigat de Talpan la CAB, este început de o buna bucata de vreme, timp in care s-au judecat o serie de excepții și obiecții introduse d Cavescu și Asociații, in mare lor majoritate respinse de instanța. Asta a fost și faza la care ei puteau contesta evaluarea, însă cum am spus, nu au făcut-o, precum și de ce. Procesul se va relua pe fond cu evaluarea de 3.5 milioane euro pe an (suma evaluată este de fapt in lei nu euro de aici și diferența de curs) calculate pe fix 10 ani. Instanța, recte judecătorii, sunt experti (in fine, atât cât pot :-) ) in legislație și coduri de procedura, pt evaluări Justiția acreditează evaluatori a căror expertiza este considerată proba irefutabila in Tribunal. Mai exact, dacă sa zicem ca in speța este un tablou iar evaluatorul spune ca prețul sau e 10 milioane, nu poate venii judecătorul sa spună ca e de fapt un milion sau 20, el nu e expert in artă de exemplu. Fix din acest motiv completul CAB care a dictat plata celor 60 de milioane despăgubire către ne-a jjjiji in baza unei evaluări (demonstrate ulterior a fi complet eronata) nu poate fi tras la răspundere, oamenii au făcut exact ce le cerea fișa postului, nu sunt și experți imobiliari. Ca am dreptate și fix așa se va termina procesul iar o știi foarte bine, iar a face pariu cu unul care de 2 ori nu și l-a respectat e desigur inutil ...
Randoame, ai grija ce scrii ca uite Laslas e suficient de prost sa îți copy/paste “adevărurile juridice” venite din Pipera. Acum știu ca îți schimbi nickul des, motivele pt care postezi dezinformări (chiar și in a doua zi de Crăciun cum ca trecuse 90%) iar sunt clare, nici tu măcar nu crezi in ceea de scrii (dovada ca faci pariuri pe care nu le respecți), dar chiar in halul ăla de prost cum e Laslas nu ești, deci nu suspectez ca e clona ta (cu toate ca și el a făcut un pariu pe care nu l-a respectat) :-))) 1) Io vorbesc la cum stau lucrurile in prezent, dacă FC R vor fi scoși din lupta pt L1 la data limita când vor trebui sa delege jucatori in L4 nu putem știi cum nu putem știi nici ce întăriri aduc United, deocamdată însă știm sigur ca Steaua are un lot extrem de solid, capabil sa joace de la egal la egal cu echipe de L2 Miu a făcut o treaba excelenta. Nu știu exact ce funcție îndeplinește Oprița, comform scriptelor este angajat ceva gen consilier, însă poate ca merita și el credit. 2) Ironia e ca respectiva a făcut supraevaluari chiar in favoarea lui ne-a jjijji, însă, vezi tu, asta nu prea contează, ne-a jjijji nu a contestat-o niciun moment știind ca o alta va fi chiar mai mare, ce a încercat el sa facă este doar sa o plătească pe o perioada mai scurta, însă Instanța i-a refuzat cererea. Nu, nu instanța stabilește quantumul, așa cum nu instanța a stabilit nici cele 60 de milioane primite de ne-a jjijji despăgubiri, suma pt care îl caută nea Alecu de la DNA, un om rău! :
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.